banner-mi-note-2
AnTuTu už tradične prinieslo rebríček najvýkonnejších smartfónov, tentokrát za mesiac november. V zozname môžeme vidieť mnoho noviniek, no prvé dve miesta stále patria zariadeniam od Apple. Za nimi nasleduje množstvo kvalitných smartfónov z ďalekého východu, ktoré majú naozaj čo ponúknuť.

Aplikácia AnTuTu je jednou z najpoužívanejších v testovaní zariadení, čo sa výkonu týka. Výsledky sú zverejňované každý mesiac a vždy v nich nachádzame nové, čoraz výkonnejšie smartfóny. Tentokrát sú dostupné novembrové výsledky, v ktorých nájdeme aj také high-endy ako Xiaomi Mi5S Plus či Mi Note 2. Svojím výkonom naozaj ohromujú, no nie sú jedinými, ktoré v rebríčku zaujmú. Stále tu však chýba OnePlus 3T či nové Meizu Pro 6 Plus. Tie budú zaradené až v nasledujúcom, decembrovom rebríčku. Pri pohľade na Mate 9-ku môžeme vidieť progres, ktorý výrobca rokmi vývoja svojho procesora Kirin dosiahol. Z nového Huawei Mate 9 s procesorom Kirin 960 bolo odstránené aj obmedzenie teploty, čím sa ešte viac zvýšil jeho výkon.

Xiaomi Mi Note 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

antutu-top-10-nov

Top 10 najvýkonnejších smartfónov v AnTuTu

V novembrovom zozname sa nachádzajú smartfóny, ktoré boli predstavené ešte v októbri a stihli sa so svojím skóre do AnTuTu zapísať. Výsledný zoznam bol vytvorený z priemerného výkonu viac ako 2000 modelov. Zvyšné novembrové novinky tak môžeme očakávať v decembrovom rebríčku, ktorý znova prinesie ďalšie výkonné smartfóny. Lídrom medzi Android smartfónmi v rebríčku je LeEco Le Pro 3, ktorý dominuje s výsledkom viac ako 160 000 bodov a za ním nasleduje Xiaomi Mi5S Plus, ktorý dosiahol v aplikácii viac ako 150 000 bodov. Top 10-ku uzatvára Vivo Xplay 5 so 138 706 bodmi. Drvivá väčšina zariadení, ktoré sa v rebríčku nachádzajú, sú vybavené špičkovým procesorom Snapdragon 821, ktorým Qualcomm len potvrdzuje svoje „umenie“ vyrábať kvalitné a výkonné procesory.

Kúpiť LeEco Le Pro 3 so Snapdragonom 821

antutu-top-10-android-nov

Top 10 najvýkonnejších Android smartfónov

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP