O novej hre s menom najslávnejšieho skejtera sveta sa šuškalo už niekoľko týždňov, no nikto presne nevedel povedať, čo môžeme čakať. Prvý a druhý diel v novej grafike potvrdil až samotný Tony Hawk, a to zarovno excelentným trailerom.

Hry zo série Tony Hawk zažili vrchol popularity začiatkom tisícročia a s narastajúcim počtom dielov však konštante klesala ich kvalita. Najhoršie skejterská séria dopadla práve s posledným, celkovo piatym dielom z roku 2015, ktorého nízke hodnotenia a štatút digitálneho odpadu hovoria samé za seba.

Fanúšikovia by radi zabudli aj na Tony Hawk’s Pro Skater HD, ktorý už v roku 2012 skúšal poprvýkrát priniesť dávku nostalgie v novom šate. Štúdio stojace za prerábkou prvých dvoch dielov však naznačuje, že arkádovka by nemusela pokračovať v týchto zakliatych šľapajách a už na jeseň by sme sa mohli dočkať poriadnej dávky zábavy.

Na kolekcii pracuje štúdio Vicarious Vision, preslávené najmä N.Sane trilógiou s Crashom Bandicootom, čo je rozhodne zaujímavá a pre fanúšikov uspokojivá informácia. Hra by mala priniesť atmosféru pôvodných hier, levely a rovnakých skejterov v novej grafike, ikonické triky, ale aj skladby z pôvodného soundtracku.

Vrcholom hrateľnosti bude gaučový multiplayer v legendárnom režime rozdelenej obrazovky a jeho online podoba. Chýbať nebude ani editor levelov a postáv. Kolekcia vyjde na PC, Xbox One a PS4 už 4. septembra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom