Z času na čas môžeme v hernom priemysle vidieť remake nejakej populárnej hry. Spravidla sa tieto tituly robia na hry, ktoré sú už staršie a ich grafika je pre potreby dnešného hráča zastaralá.

Inak tomu nie je ani pri remake na hru Tomb Raider II, ktorý vyšiel už v roku 1997. Hra bola na tú dobu bezpochyby vynikajúca a aj dnes má mnoho nadšených fanúšikov.

Herná pecka v novom šate

Ale mnohých od opätovného zahrania si tejto kultovej hry odrádza práve zastaralá grafika a hrateľnosť. Nový reamake, ktorý nesie názov Tomb Raider The Dagger Of Xian, beží na Unreal Engine 4.

Unreal Engine 4 dáva Lare Croft nový život

Vďaka nemu hra vyzerá naozaj veľmi dobre. Zmenou oproti originálu však nemá byť len samotné vylepšenie grafiky, ale aj o niečo lepšia hrateľnosť. Ak si myslíš, že tento počin má na svedomí nejaké známe či menej známe herné štúdio, tak si na omyle. Celý remake hry totiž vytvára jeden z extrémne nadaných fanúšikov.

A teraz príde to najlepšie. Ak k takýmto fanúšikom patríš aj ty a chceš si túto kultovú záležitosť zahrať vo vylepšenej grafike, nemusíš si robiť vlastný remake pôvodnej hry. Jednoducho si stiahni demo na tomto odkaze. Má veľkosť 1.8 GB a na jeho rozbehanie by ti mal stačiť priemerný hardvér dnešnej doby.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom