Vianoce sa pomaly končia, ale pre školákov či študentov prázdniny stále pokračujú a jedným zo spôsobov, ako môžeš využiť svoj čas, je aj hranie hier. No a možno si pod stromčekom našiel aj novú PC zostavu či notebook, a je tak jasné, že toto zariadenie teda treba poriadne otestovať. Aj za týmto účelom ti skvele poslúži niektorý z týchto podarených titulov. 

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG)

Oficiálny predaj tohto titulu pre PC začal len pred pár dňami, no hra začala priťahovať pozornosť už v „early access“ verzii a doteraz sa jej podarilo zaujať milióny hráčov po celom svete. Táto survival strieľačka ti ponúkne realistickú grafiku a mapu s virtuálnou rozlohou až 8 x 8 kilometra. Pri hraní sa rozhodne nebudeš nudiť, no na všetko budeš sám a musíš bojovať o tie najlepšie zbrane a zásoby. Hru si môžeš zakúpiť na Steame, pričom k minimálnym požiadavkám patrí procesor Intel i3, 6 GB RAM a grafická karta s 2 GB pamäťou.

CUPHEAD

Od graficky prepracovanej hry sa dostávame k titulu, ktorý síce neponúka takú mieru realistickosti, no za to ťa svojím vizuálom vtiahne do zlatej éry animovaných filmov z 30. rokov minulého storočia. Táto hra však tak trochu svojím grafickým štýlom aj zavádza, pretože to rozhodne nie je jednoduchá záležitosť. Titul ti svojou náročnosťou poriadne zavarí a budeš musieť čeliť niekoľkým výzvam. S touto hrou sa tak nudiť rozhodne nebudeš. Titul je opäť dostupný pre Windows zariadenia na Steame.

RESIDENT EVIL 7

Zobraziť celú galériu (7)
Resident Evil / Steam

Známa herná séria, ktorá ťa zavedie do hororových situácií, v ktorých budeš čeliť nebezpečenstvám rôzneho druhu. Pohľad z prvej osoby tomu všetkému dodáva veľmi osobný charakter a toto rozhodne nebude prechádzka pre slabšie povahy. Siedma časť Resident Evil je hodnotená ako jedna z najlepších z celej série a tak by si si ju nemal nechať ujsť. Nájdeš ju (ako inak) na Steame, a to aj s nedávnou aktualizáciou, ktorá prináša opäť nové možnosti zábavy.

LEAGUE OF LEGENDS

Toto síce nie je žiadna novinka, keďže hra League of Legends vyšla ešte v roku 2009, no za ten čas stihla zaujať milióny hráčov a ide o jeden z najznámejších titulov v hernom svete. Navyše, neustále aktualizácie z titulu robia moderný kúsok aj dnes, a opäť nechýba plno akcie a súperenia s ostatnými hráčmi. Hra je navyše dostupná zadarmo pre MacOS aj Windows, pričom ponúka in-game nákupy.

Rocket League

Keď sa futbal spojí so šoférovaním áut na diaľkové ovládanie, vznikne z toho poriadne bizárný, ale rozhodne zábavný kúsok. Rocket League je skvelá voľba pre zabitie nudy, pričom zahrať si môžeš aj proti svojim kamarátom a rozbehnúť tak nekončiacu rivalitu v strieľaní gólov pomocou autíčka. Hru nájdeš na Steame, pričom v súčasnej 40 % zľave nemusíš siahať hlboko do vrecka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom