Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Obľúbený seriál The Walking Dead je tu s nami už vyše dekády, počas ktorej sme sa zoznámili s nespočetným množstvom, či už viac, alebo menej charizmatických postáv. Forbes teraz upozorňuje na novú ukážku bonusovej šestice častí, rozširujúcej udalosti 10. série.

Skalopevní fanúšikovia držiaci sa seriálu od jeho počiatku sa určite tešia na pokračovanie vo forme 11. a zároveň aj finálnej série postapokalyptickej ságy.

Ešte pred jej vydaním sa však už 28. februára môžeme tešiť na prvú bonusovú epizódu 10. série, ktorá po premiére na domovskej stanici FOX sa s určitým odstupom dostane aj k nám, oficiálne aj prostredníctvom Netflixu.

Trailer stavia primárne na dvoch základných pilieroch. Jedným z nich je prvé stretnutie charizmatického, no zároveň aj nenávideného Negana s Maggie. Tá sa s vrahom Glenna stretáva prvýkrát od jeho prepustenia z väznice.

Druhou, nemenej zásadnou udalosťou, je prepadnutie a následné zajatie Eugenovej skupiny jednotkou v bielych brneniach. V akciou nabitom traileri nechýbajú ani krátke prestrihy na Ezekiela, Gabriela či miláčika divákov, Daryla.

Nenechaj si ujsť
KVÍZ: Dva a pol chlapa či Teória veľkého tresku. Tieto otázky uhádneš, len ak poznáš slávne sitkomy do najmenších detailov

Ako spomíname vyššie, prvej epizódy z chystanej šestice sa dočkáme 28. februára, pričom aj v tomto prípade môžeme očakávať vydávanie pokračovaní s týždennou periodicitou. Plnohodnotné zavŕšenie ságy je aj vďaka pandémii zdržané, no veríme, že pilotná časť 11. série príde už tradične v októbri.

Fanúšikovia ale z ukončenia seriálového skvostu nemusia byť sklamaní. Po finále The Walking Dead sa totiž chystá plnohodnotný spin-off, kde hlavnými postavami budú dva obľúbené charaktery pôvodného seriálu, Carol (Melissa McBride) a Daryl (Norman Reedus). O príbehovej odbočke ešte v septembri informoval The Hollywood Reporter.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú