Diváci čerstvého dielu Rýchlo a zbesilo 10 dobre vedia, že do akčno-závodnej série sa vráti aj herecká ikona Dwayne „The Rock“ Johnson, ktorý sa vo filme objavil v potitulkovej scéne a potvrdil tak opätovný príchod svojej postavy Lukea Hobbsa.

Správa o návrate The Rocka k značke svet obletela už pred premiérou Fast X, teraz o Hobbsovej budúcnosti v sérii napovedal viac samotný herec.

Možno prevezme celú sériu

Dwayne Johnson na sociálnych sieťach potvrdil svoj návrat k sérii – herec sa objaví už v najbližšom pokračovaní, v ktorom si plánuje vybaviť staré účty s novým hlavným antagonistom Dante Reyesom v podaní Jasona Momou.

Variety informuje, že opätovný príchod The Rocka môže byť súčasťou väčšieho plánu filmového štúdia Universal, ktoré značku Rýchlo a zbesilo zastrešuje. Universal už potvrdil, že Rýchlo a zbesilo síce čaká koniec a prinajlepšom 2 ďalšie filmy, hollywoodsky gigant však o svoju dojnú kravu nechce prísť a unikajú správy o prichádzajúcich spin-offoch zameraných na populárne vedľajšie postavy.

Universal Pictures

K divákom sa tak napríklad v budúcnosti môže dostať čisto ženská verzia Rýchlo a zbesilo alebo „sólovky“ zamerané na jednotlivých diváckych obľúbencov. Okrem toho však Universal chce sériu začať nanovo, a práve tu by mohol do hry vstúpiť Dwayne Johnson, ktorý by mohol byť hlavnou tvárou pre vznikajúcu sériu.

Potvrdzujú to aj správy o vývoji nového filmu zameraného na postavu Lukea Hobbsa, ktorý však nie je pokračovaním Hobbs & Shaw ani Rýchlo a zbesilo 11. Pôjde o samostatný Rockov film, ktorý ukáže misiu Lukea Hobbsa počas udalostí Rýchlo a zbesilo 10 a vysvetlí jeho spor s Dantem.

Vznik nového blockbusteru potvrdil aj The Rock. „Ďalší film Rýchlo a zbesilo, v ktorom uvidíte legendárneho strážcu zákona, bude snímka o Hobbsovi, ktorá bude slúžiť ako čerstvý začiatok, nová kapitola a spojovací most s Rýchlo a zbesilo 10: Časť druhá.“ Dwayne Johson zároveň vysvetlil, že medializované spory s Vin Dieselom už dvojica hodila za hlavu a teší sa na ďalšiu budúcnosť značky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP