Testujeme Moto X Force s nerozbitným displejom. Pýtajte sa, čo vás zaujíma

banner-mi4s
Je tomu už viac ako mesiac, čo Lenovo oficiálne predstavilo na slovenskom trhu smartfóny rady Moto. Prinieslo tým vlastne dlho očakávaný príchod značky Motorola, ktorá ale kúpou Lenovom zanikla. Smartfóny a inteligentné hodinky sa však budú ďalej predávať, no už pod značkou Lenovo.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vďaka tomuto príchodu sme dostali možnosť vám priniesť recenziu na známy smartfón strednej triedy – Moto G 3. generácie. Ďalším smartfónom, ktorý sme dostali na testovanie, je tentokrát smartfón vyššej triedy, konkrétne Moto X Force. Okrem veľmi slušných špecifikácií však disponuje niečím, čo nájdeme v máloktorých smartfónoch. Ak však ale náš web pravidelne sledujete, určite viete, že je tým nerozbitný displej. Teda aspoň tak to tvrdí výrobca. AMOLED displej disponuje uhlopriečkou 5.4-palca s jemným 2K rozlíšením a odolnosť má na svedomí použitie obrovského množstva ochranných skiel, ktoré výrobca nazýva ShatterShield.

Motorola Moto X Force môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


DSC_0271
Prejdime teraz k ostatným špecifikáciám. Procesorom je známy Snapdragon 810, ktorý si svoju „popularitu“ nezískal len vďaka výkonu, ale aj prehrievaniu. Pamäť RAM dosahuje kapacitu 3 GB, kým pri úložisku máme na výber 32 GB alebo 64 GB variant. Na zadnej strane sa nachádza fotoaparát s rozlíšením 21 MPx s clonou f/2.0 a veľkosťou pixelov 1.4 µm. Dopomáha mu aj duálny LED blesk. Na záver spomenieme slušnú 3760 mAh batériu a plnú podporu 4G aj na Slovensku. Aj teraz vám dávame priestor na otázky, ktoré môžete zanechať v komentároch pod týmto článkom. Na všetky radi odpovieme a odpovede nájdete v pripravovanej recenzii.

DSC_0281

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.