Kórejská spoločnosť LG nám na MWC 2017 odhalila svoju najnovšiu vlajkovú loď, model G6. Ten do vienka dostal špičkovú výbavu, ktorá je ukrytá pod prémiovo spracovanou konštrukciou. Čo všetko však táto novinka znesie? Na to sa pozrel známy youtuber z kanálu JerryRigEverything.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Už je tomu niekoľko týždňov, čo sa na svet oficiálne dostal nový model G6 z dielne LG. Vďaka svojej výbave a spracovaniu aktuálne patrí medzi tie najlepšie smartfóny na trhu. Bolo však len otázkou času, kedy bude nová G6-ka podrobená testom odolnosti. V tomto testovaní prešlo nové LG G6 hneď niekoľkými skúškami. Zack Nelson z YouTube kanálu JerryRigEverything novú G6-ku vôbec nešetril, no tá zvládla aj náročné testy ľavou zadnou.

zdroj fotografie: Android Authority

Nenechaj si ujsť
Nahliadni s nami do útrob nového LG G6 a zisti, čo všetko v sebe táto novinka skrýva

Veľký 5,7″ FullVision displej je chránený odolným sklom Gorilla Glass 3. generácie, ktoré vykazovalo známky poškriabania až pri šiestom stupni. Toto ochranné sklo taktiež pokrýva predný fotoaparát a poskytuje im tak výbornú ochranu. Displej novinky dostal poriadne zabrať aj pri teste ohňom, kedy sa jeho pixely začali vypínať po približne 6 sekundách.

zdroj fotografie: Android Authority

V ďalšej časti bola G6-ka vystavená ešte väčšiemu množstvu škrabancov. Tým sa nevyhlol ani duálny fotoaparát, bočné rámiky či zadný snímač odtlačkov prstov, ktorý však aj napriek poškodeniu fungoval úplne bez problémov. Veľké prekvapenie však prinieslo ohýbanie. Vďaka kovovému rámu sa Zackovi zariadenie nepodarilo ohnúť. Priebeh celého testovania si môžeš pozrieť na priloženom videu.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]
  • Patrícius Cudny

    Uplne staci takýto dizajn , ramiky nie sú veľké a myslím že model ktorý mal aj tak čítačku vzadu by mohol mať tiež podobné ramiky. Ten čo má čítačku v predu tak by iba zväčšil spodný rám na to aby ju tam dostal a zminimalizoval priestor pod a nad čítačkou . Kľudne ak by spravili 5″ mobil a dali rámik tenký a čítačku aj do zadu tak idem do toho :) vtedy by mohli znížiť veľkosť Mobilu o dobré milimetre a dostali by sa aj pod 134mm čo je veľkosť akú chce väčšina . To by išlo na dračku ako teplé rožky . Dúfam že nejaká značka sa toho chytí :)

  • Jiří Fiala

    Mel ho hodit ze dvou metru na beton a uvidelo by se.