Kórejská spoločnosť LG nám na MWC 2017 odhalila svoju najnovšiu vlajkovú loď, model G6. Ten do vienka dostal špičkovú výbavu, ktorá je ukrytá pod prémiovo spracovanou konštrukciou. Čo všetko však táto novinka znesie? Na to sa pozrel známy youtuber z kanálu JerryRigEverything.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Už je tomu niekoľko týždňov, čo sa na svet oficiálne dostal nový model G6 z dielne LG. Vďaka svojej výbave a spracovaniu aktuálne patrí medzi tie najlepšie smartfóny na trhu. Bolo však len otázkou času, kedy bude nová G6-ka podrobená testom odolnosti. V tomto testovaní prešlo nové LG G6 hneď niekoľkými skúškami. Zack Nelson z YouTube kanálu JerryRigEverything novú G6-ku vôbec nešetril, no tá zvládla aj náročné testy ľavou zadnou.

zdroj fotografie: Android Authority

Nenechaj si ujsť
Nahliadni s nami do útrob nového LG G6 a zisti, čo všetko v sebe táto novinka skrýva

Veľký 5,7″ FullVision displej je chránený odolným sklom Gorilla Glass 3. generácie, ktoré vykazovalo známky poškriabania až pri šiestom stupni. Toto ochranné sklo taktiež pokrýva predný fotoaparát a poskytuje im tak výbornú ochranu. Displej novinky dostal poriadne zabrať aj pri teste ohňom, kedy sa jeho pixely začali vypínať po približne 6 sekundách.

zdroj fotografie: Android Authority

V ďalšej časti bola G6-ka vystavená ešte väčšiemu množstvu škrabancov. Tým sa nevyhlol ani duálny fotoaparát, bočné rámiky či zadný snímač odtlačkov prstov, ktorý však aj napriek poškodeniu fungoval úplne bez problémov. Veľké prekvapenie však prinieslo ohýbanie. Vďaka kovovému rámu sa Zackovi zariadenie nepodarilo ohnúť. Priebeh celého testovania si môžeš pozrieť na priloženom videu.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]