CEO Tesly, Elon Musk, vždy dbal, aby boli zákazníci spokojní. Zrejme to aj konečne dosiahol, keďže na stránke Tesly už možnosť vrátenia auta do 7 dní nenájdeš, o téme informoval portál AutoBlog.

Vo februári minulého roka Musk oznámil, že dlho očakávaný Model 3 príde na trh, pričom cena bola v tom čase stanovená na 35 000 dolárov. Zaujímavosťou je, že k dnešnému dňu sa na stránke predávaju Modely 3 s cenou 37 999 dolárov, čiže o 3-tisíc dolárov drahšie, ako keď vyšli. Tento krok okrem iného ukazuje, ako veľmi si je americká automobilka istá predajom svojich vozidiel.

S ohlásením Modelu 3 prišla aj možnosť vrátenia tovaru do siedmich dní bez udania akéhokoľvek dôvodu. Pokiaľ auto malo stále najazdených menej ako 1000 km, kupujúci sa mohli kedykoľvek počas prvého týždňa vlastníctva rozhodnúť auto vrátiť, čo malo zabezpečiť, že všetci zákazníci budú spokojní s nákupom.

Zdroj : tesla.com

Ak zadáš do svojho prehliadača tento odkaz, budeš presmerovaný na hlavnú stránku zákazníckeho centra. Kedysi by ťa však presmeroval na stránku, kde bolo možné vozidlo vrátiť. Electrek zdieľal text, ktorý sa nachádzal na pôvodnej stránke:

„Vlastníctvo vozidla od spoločnosti Tesla znamená, že šoférujete jedno z najpokročilejších, najvýkonnejších a najbezpečnejších vozidiel na trhu. Sme si istí, že sa vo svojom novom vozidle budete cítiť skvele a preto vám dávame čas vyskúšať a vychutnať si svoju novú Teslu. Ak nebudete so svojím vozidlom spokojní, môžete nám ho v súlade s pravidlami, ktoré to zahŕňa, vrátiť do siedmich kalendárnych dní. “

Nie je jasné, koľko majiteľov využilo doterajšiu veľkorysú sedemdňovú politiku vrátenia tovaru Tesly, ale vieme, že najnovší prieskum kvality spoločnosti JD Power, zaradil Muskovu firmu na posledné miesto.

Tesla mala s Modelom Y veľa problémov v oblasti kvality, ktoré mohli vyústiť do zvýšeného využívania možnosti vrátenia do siedmych dní, ale kupujúci môžu aj naďalej kedykoľvek odmietnuť dodanie, ak nie sú spokojní s kvalitou vozidla bez ohľadu na politiku vrátenia tovaru, ktorá už aktuálne neexistuje.

Za normálnych okolností by sa dalo s touto otázkou obrátiť na PR oddelenie Tesly, no ako nedávno informoval Electrek, PR oddelenie Tesly bolo zrušené.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom