Americká Tesla sa vo svete preslávila predovšetkým výrobou luxusných elektromobilov plných najmodernejších technológií. Na svojej oficiálnej web stránke však tento výrobca ponúka aj ďalšie doplnky určené pre jeho fanúšikov. Do katalógu svojich produktov Tesla pridala aj elegantnú powerbanku s bezdrôtovým nabíjaním pre smartfóny, ktorá však trpí istými nedostatkami.

Štýlové doplnky s logom tejto firmy lákajú pozornosť mnohých jej milovníkov. Portfólio pritom zahŕňa na oficiálnej stránke rôzne druhy oblečenia, zmenšené modely elektromobilov Tesly, ale aj externé batérie pre smartfóny. Práve týmto zariadeniam s podporou bezdrôtového nabíjania chce teraz energiu dopĺňať nová externá batéria s bezdrôtovým nabíjaním z produkcie Tesly.

Zaujme najmä dizajnom

Táto novinka sa v ponuke e-shopu spoločnosti objavila za cenu 55 € a obsahuje v sebe aj USB-C kábel pre pripojenie k smartfónu, ale aj USB-A konektor pre iné zariadenia. V bielom a čiernom farebnom prevedení obsahuje táto powerbanka energiu 6 000 mAh. Pri bezdrôtovom nabíjaní smartfónu však ponúka výstupný výkon len 5 W. S káblovým pripojením je výsledný výkon o 2,5 W viac. Takéto špecifikácie sú však vzhľadom na dnešné štandardy pomerne chabé a mnohých zákazníkov osloviť nemusia.

Nenechaj si ujsť
Tesla sa pustila do predaja netradičného produktu v limitovanej edícii. Vypredaný bol už behom chvíle

Za danú cenu je na trhu totiž dostupných mnoho lepších a výkonnejších alternatív. Takýto produkt s logom Tesly však ocenia najmä jej skalní fanúšikovia, ktorí si chcú obohatiť zbierku s jej produktami o ďalší nový kúsok. Aktuálne však spoločnosť z ponuky túto powerbanku s bezdrôtovým nabíjaním stiahla, no opäť sa môže už čoskoro dostať do predaja. Tesla zrejme potrebuje len doplniť skladové zásoby, keďže sa prvá várka mohla rýchlo vypredať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú