Nové rendery pre pick-up od spoločnosti Tesla, o ktoré sa postaral dizajnér Emre Husmen, ukazujú túto terénnu beštiu v plnej kráse. Nachádza sa medzi nimi aj kresba, ktorá zobrazuje vozidlo inšpirované SpaceX na Marse, píše InsideEVs.

Turecko-kanadský dizajnér, Emre Husmen, ktorý je známy pre svoje ultra-realistické automobilové rendery teraz vydal 22 nových koncepčných snímiek zobrazujúcich pripravovaný pick-up od spoločnosti Tesla. Asi najzaujímavejšou z nich je posledná, ktorá zobrazuje vozidlo s logom SpaceX na Marse.

Tieto rendery sa nachádzajú na stránke spoločnosti Bēhance, čo je online platforma od Adobe určená na ukážku tvorivých prác, píše IBT. Napriek tomu, že ide stále iba o umelecké interpretácie vozidla, ukazujú ako môže pripravovaný pick-up od Tesly vyzerať. Prototyp na Marse je už potom iba čerešničkou na torte.

Zobraziť celú galériu (3)
Bēhance / Emre Husmen

„Predstavoval som si, že ide o najrýchlejší pick-up zo všetkých, a jeho exteriér som chcel navrhnúť športový a dynamický. Za zadnými oknami sa nachádzajú „žraločie plutvy“, ktoré zlepšujú aerodynamiku vozidla, a na každej strane sa nachádzajú skryté vysúvacie schody, ktoré uľahčujú prístup do kabíny a úložného priestoru.“, uviedol Husmen.

Zobraziť celú galériu (3)
Bēhance / Emre Husmen

Pick-up od Husmena si tak zaslúži aj označenie „futuristický cyber-punk“, ako tento pripravovaný model nazval sám Elon Musk. CEO Tesly sa v júni tiež vyjadril, že pick-up bude stáť menej ako 50 000 dolárov a zároveň bude lepší ako jeden z najpredávanejších modelov súčasnosti, Ford F150.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom