Americká spoločnosť Tesla je spájaná predovšetkým s menom Elon Musk a výrobou špičkových elektromobilov. Začiatky boli veľmi skromné a neisté. Dnes však určuje trendy a otvára nové možnosti pre ekologickú dopravu budúcnosti. Technologickú revolúciu odštartovala nielen v doprave a je dosť unikátna, aby sme o nej počuli čoraz častejšie. Na oficiálnej stránke okrem áut a doplnkov nájdeš aj viacero vecí určených pre širokú verejnosť.

Fanúšikovia tejto značky si na oficiálnej stránke nájdu rôzne druhy oblečenia, zmenšené modely elektromobilov či externé batérie pre smartfóny. Tesla má to šťastie, že má fanúšikov, ktorí túto značku milujú a sú ochotní si tak zakúpiť viaceré produkty.

Bezdrôtová nabíjačka pre smartfóny, ktorá zaujala najmä svojím vzhľadom

Nabíjačka, ktorej cena bola 65 dolárov, sa vypredala extrémne rýchlo, aj keď za danú cenu je na trhu dostupných mnoho lepších a výkonnejších alternatív.

Zobraziť celú galériu (12)
Highsnobiety/Twitter

Prečítajte si tiež!
Tesla predstavila vlastné riešenie bezdrôtového nabíjania smartfónov. Má ale značnú slabinu

Tesla autá pre deti

Autá sú navrhnuté tak, aby poskytovali najlepší výkon, ktorý je dostupný pri jazde na batériu s nižším dopadom na životné prostredie. Maximálna rýchlosť predstavuje 10 km/h. K dispozícii sú režimy ako jazda vpred/vzad, svetlomety, sirény či počúvanie hudby.

Limitovaný počet surfových dosiek

Limitovaný počet predstavoval 200 dosiek. Cena jednej bola 1 500 dolárov a vypredali sa za necelý deň. Niektoré kusy sa objavili aj na eBay za vyše dvojnásobok.Sú vyrobené z uhlíkových vlákien a obsahovali rovnakú farbu, ktorá bola použitá na vozidlách Tesla.

Zmenšené modely za 250 dolárov

Hrnčeky a termosky s logom Tesla za 30 dolárov

Dámske, pánske a detské oblečenie

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom