Vyzerá to tak, že portfólio modelov Tesly sa rozrastie o ďalší zaujímavý kúsok. Aj keď sa nejedná o oficiálny model, rozhodne by nad ním mohla pouvažovať aj samotná automobilka.

Jedná sa o kombík, o ktorom sa hovorilo už začiatkom tohto roka. Skupina inžinierov a dizajnérov so sídlom v Norfolku vzala klasický Model S a postupne ho premieňa na kombi.

Veľmi žiadané hlavne v Európe

Kombíky sú veľmi populárne hlavne na trhu v Spojenom kráľovstve a Nemecku. Momentálne však neexistuje žiadne elektrické vozidlo, ktoré by sa v podobnej karosérii ponúkalo. Táto upravená Tesla tak môže vyplniť dieru na trhu.

Nakoľko render je len jedna vec a realita druhá, chlapíci z kanálu FullyCharged sa rozhodli navštívili priamo miesto, kde má táto úprava prebiehať, aby sa presvedčili, ako pokročili práce. Auto bude dokončené do konca roka a chalani zapracovali aj na implementácii softérových aktualizácií, ktoré budú naďalej chodiť úplne bez problémov.

Mala by kombík ponúknuť aj samotná automobilka?

Nápad to nie je zlý, avšak v momentálnej situácií ťažko realizovateľný. Už teraz má totiž automobilka problém uspokojiť dopyt po novom Modeli 3.

Ďalší počin tohto charakteru by teda všetko len väčšmi skomplikoval a ktovie ako dlho by sa naň muselo vôbec čakať, aby sa dostal k zákazníkom. No do budúcna by sa mohla Tesla určite inšpirovať, čo povieš?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom