Mestská doprava býva čoraz viac preplnená autami a cestovanie vo veľkomestách nie je práve najrýchlejšie. Omnoho lepším spôsobom sa stávajú elektrické bicykle, medzi ktoré patrí aj Fiido D1 so skvelými vlastnosťami. Obchod GearBest.com zaradil do svojej ponuky tento elektrický bicykel, ktorý zvládne s veľkou batériou dlhé trasy a vo výpredaji teraz stojí ešte menej. 

Pojem elektromobilita nepredstavuje len využívanie elektromobilov, ale tiež ďalších dopravných prostriedkov na elektrický pohon. Do tohto odboru sa však púšťa čoraz viac výrobcov, ktorí myslia na svojich zákazníkov vo veľkých mestách. V dopravnej špičke je ideálnym spôsobom vytiahnuť elektrický bicykel, vďaka ktorému sa dostaneš všade, kde potrebuješ, ešte skôr ako ostatní.

Rýchla elektrická doprava do každého veľkého mesta

Skvelou možnosťou pre tento spôsob dopravy je bicykel Fiido D1, ktorý je vhodný nielen na bicyklovanie v meste, ale aj na dlhšie trasy. Vďaka veľkému akumulátoru s kapacitou 10,4 Ah zvládne prejsť na jedno nabitie iba s elektrickým pohonom až 40 km. Pokiaľ však zapojíš svoje nohy, dojazd sa rázom zvýši až na 80 km. Z 250 W elektromotora je pritom možné dostať maximálnu rýchlosť 25 km/h.

Kúpiť elektrický bicykel Fiido D1 za 365 € bez dodatočných poplatkov
Kupón: GBLIVE01

Dopĺňanie kapacity batérie taktiež nie je príliš zdĺhavý proces a z 0 % na 100 % sa akumulátor dostane už po 5 hodinách nabíjania. Po rozbehu bicykel bezpečne zastavia veľké kotúčové brzdy. Pohodlnú jazdu aj v horšom teréne prinášajú protišmykové 14″ kolesá so špeciálnou textúrou, ktoré sú tiež schopné absorbovať nerovnosti.

K tomu všetkému sa na riadidlách pridáva aj informačný LCD displej, na ktorom nájdeme všetky potrebné detaily o jazde a zvyšnej kapacite batérie a dokonca aj držiak pre smartfón s USB portom. Pre bezpečnú jazdu v noci vybavil výrobca tento bicykel taktiež potrebným osvetlením.

Skvelú cenu dopĺňa rýchla doprava priamo z Poľska

Pokiaľ by používateľa bicyklovanie už omrzelo, môže si Fiido D1 pokojne zložiť vďaka skladacej konštrukcii do kufra svojho auta. Výbornú výbavu a vlastnosti dopĺňa ešte lepšia cena, ktorá sa vďaka kupónu GBLIVE01 zníži na výborných 365 €. K celkovej cene však treba pripočítať aj dopravu, ktorá stojí 26 €. S ňou sa však netreba obávať ďalších dodatočných poplatkov pri doručení, pretože bicykel bude expedovaný priamo z poľského skladu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom