Dnes sa konala tlačová konferencia Telekomu, ktorá sa niesla v duchu inovácií a revolúcií na strane ponuky operátora. Štruktúrované zhrnutie ponuky sme dnes už priniesli v tomto článku, a tak sa teraz teraz zamerajme skôr na zaujímavosti, ktoré nám operátor naservíroval počas tlačovej konferencie.

Konferencia sa konala prostredníctvom živého videa a priniesla so sebou niekoľko úsmevných faktov spojených s aktuálne nesmierne populárnou akciou Nekonečné dáta. Do nej sa podľa slov operátora zapojilo až 52 % zákazníkov.

Ponuka momentálne trvá a konštantne sa predlžuje už od marca. Podľa slov operátora ide rozhodne o najúspešnejšiu promo akciu vo farbách Telekomu od jej vzniku. Na území Slovenska sa však našlo len 13 zákazníkov, ktorí rozdaných 1000 GB mobilných dát dokázalo prešafáriť.

FonTech

Zaťaženie mobilnej siete sa v uplynulých dňoch zvýšilo na viac ako dvojnásobok a vzhľadom na najväčší dátový tok situovaný medzi 18:30 a 22:30 nešlo rozhodne o pracovné záležitosti. Priemerná spotreba dát sa vo všeobecnosti zvýšila na 15 GB, čo je takmer päťnásobok normálu.

Akcia Nekonečné dáta sa už teraz vyznačuje dvoma rekordérmi. Prvý z nich dokázal dátový balík 1 TB minúť už za dva dni od aktivovania služby a obdiv patrí aj pánovi z Kysúc, ktorí sa aj vo veku 68 rokov zaradil medzi vyššie spomínanú trinástku konzumentov.

Promo akciu si najviac zákazníkov aktivovalo v hlavnom meste a v Žiline, no a najväčší nárast v spotrebe dát oproti minulému roku hlási Námestovo, Myjava, Detva, Stropkov a Gelnica. Najviac sa dátovalo v Bratislave, Žiline a Nitre.

Prečítaj si tiež
Telekom mení možnosti podnikateľov: Prináša nové biznis paušály a služby, aké sme na Slovensku ešte nevideli

Telekom nezabudol spomenúť, že aj napriek päťnásobnej spotrebe dát konzumenti nezaznamenali žiadne problémy alebo spomalenie. Telekom prízvukuje, že akcia Nekonečné dáta bude pokračovať aj v nasledujúcom mesiaci, no zákazníci si ju budú musieť aktivovať od 1. do 7. mája.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP