Letné prázdninové mesiace už klopú na dvere a podobne ako minulý rok, aj počas tohto obdobia si ružový operátor pripravil pre svojich zákazníkov vítaný benefit.

Telekom poskytne všetkým svojim klientom s paušálmi i Predplatenkou nekonečné mobilné dáta v júli aj auguste, vďaka čomu si budú môcť užiť neobmedzené pripojenie kedykoľvek a aj v 5G sieti.

Aktualizované 30. júla:

Telekom bude rozdávať nekonečné dáta pre svojich zákazníkov aj v auguste. Už od nedele 1. augusta si budú môcť klienti aktivovať balík nekonečných dát, ktorý bude platný počas celého nasledujúceho mesiaca. Aktuálny balík aktivovaný v júli bude platný do soboty 31. júla.

Zákazníci, ktorí si chcú vychutnať nekonečné dáta aj naďalej, by si tak mali aktivovať balík v Telekom aplikácii začiatkom augusta, kedy naďalej platí benefit aj pre zákazníkov s Predplatenkou. Tí môžu surfovať bez obmedzenia plnou rýchlosťou počas 1 vybraného dňa po aktivácii balíka Nekonečné pripojenie na 10 dní.

Doplnené 1. júla: Článok bol doplnený o informácie o aktivácii benefitu Telekomu.

Telekom opäť rozdá nekonečné dáta

Aj v najbližších dvoch mesiacoch sa tak môžu zákazníci Telekomu tešiť na rovnaký balík nekonečných dát, aký dostali vlani. Bez obmedzenia rýchlosti budú nekonečné dáta dostupné počas leta pre klientov so všetkými paušálmi. Aktivovať si ich tak budú môcť zákazníci s novými T paušálmi, ale aj staršími programami ÁNO alebo Happy.

Podobne ako pred rokom, aj tentokrát by mal bezplatný nekonečný balík poskytovať 1000 GB dát pri plnej rýchlosti. Zrejme tak nehrozí, aby bežný zákazník takýto objem dokázal minúť, i keď vlani sa to niektorým podarilo. V takom prípade budú po minutí bezplatného balíka spotrebované predplatené dáta v rámci paušálu.

Takto si aktivuješ neobmedzené dáta v aplikácii Telekomu:

Nekonečno aj pre Predplatenku a v 5G sieti

Aktivovať nekonečný balík dát bude možné cez Telekom mobilnú aplikáciu, a to pre každý mesiac zvlášť. Zákazník si teda pre čerpanie musí tento bezplatný balík aktivovať v appke na začiatku júla aj augusta. Nekonečné dáta môžu pritom využiť aj biznis zákazníci. Okrem toho ich však na istý čas dostanú aj klienti s programom Predplatenka.

Telekom si pre novú Predplatenku pripravil taktiež nekonečné dáta, ktoré ale bude možné využiť na 1 vybraný deň po aktivácii 10-dňového balíka s nekonečným pripojením a rýchlosťou 1 Mbit/s.

Deutsche Telekom

Nekonečné dáta dostanú títo zákazníci ako bonus po aktivácii spomenutého balíka na 1 deň bez obmedzenia rýchlosti, ktorý si budú môcť sami vybrať. Aj v tomto prípade platí, že aktivácia prebieha cez aplikáciu. Takto je možné získať neobmedzené dáta s Predplatenkou aj niekoľkokrát po sebe do konca augusta.

Týmto spôsobom Telekom znova prináša svojim klientom vítaný benefit, ktorý im umožní ostať v spojení na dátach počas celého leta vo všetkých jeho sieťach, vrátane modernej 5G siete, ktorú aktuálne poskytuje už vo vyše 30 lokalitách.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP