Či už si nadšenec cyklistky, alebo iba sleduješ dianie vo svete, najhorúcejšia správa o Petrovi Saganovi ti nemohla uniknúť. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ten si nedávno pripísal na účet ďalšie víťazstvo a celkovo tak vlastní už tri tituly. Telekom sa túto udalosť rozhodol osláviť a potešiť tak svojich zákazníkov. Dôvod na radosť majú najmä tí, ktorí majú aktivovaný paušál Happy alebo Bez záväzkov. Počas nasledujúcich troch dní si totiž budú môcť vychutnávať neobmedzené dáta úplne zadarmo.

Ako ich získať?
Nenechaj si ujsť
Telekom vyrukoval s novou nádielkou balíčkov pre Easy karty. Nechýbajú ani dáta

Pre získanie neobmedzených stačí poslať SMS správu v tvare SAGAN na číslo 12323. Jednou SMS sa dáta aktivujú na 24 hodín a po uplynutí tejto doby teda treba poslať ďalšiu s rovnakým znením. Ponuka začne platiť zajtra, 28. septembra a potrvá do 30. septembra do polnoci. Dáta platia vždy na 24 hodín, takže aj pokiaľ pošleš správu 30. septembra o 20:00 večer, budú ti platiť presne do 1. októbra 20:00.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
17%
Chcem to
8%
Mám to
8%
Nepáči sa mi to
8%
Neznášam to
8%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.