Technológia NeoPower 2.0 v Nubii Z11 Max vylepší životnosť batérie

banner-mi-max
Po včerajšom predstavení ZTE Axon 7, sa pripravuje na uvedenie svojej vlajkovej lode aj mobilná divízia Nubia, patriaca práve pod spoločnosť ZTE. Nubia Z11 Max sa fanúšikom ukáže 7. júna, no spoločnosť prezentuje niektoré funkcie zariadenia už teraz. Dnes sme sa dozvedeli niekoľko informácií o batérii pripravovaného smartfónu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nubia Z11 Max príde na trh s novou technológiou nazvanou NeoPower 2.0, ktorá optimalizovaním mnohých komponentov vo vnútri zariadenia zlepší životnosť batérie. Spoločnosť teda nezvýši len kapacitu batérie, ale zameria sa aj na optimalizovanie prvkov ako kamera alebo displej, ktoré sú obvykle značne energeticky náročné. Lepšia životnosť batérie sa tak dosiahne použitím vhodných komponentov ako je efektívny Super AMOLED displej alebo určité prvky fotoaparátu. V stanovisku jedného z vedúcich predstaviteľov firmy sa ďalej uvádza, že zvyšovanie kapacity batérie nie je ideálnym riešením, keďže to vedie k väčšej hmotnosti a hrúbke zariadení. Spoločnosti sa však podarilo zvýšiť hustotu batérie a udržať tak hrúbku a hmotnosť smartfónu na veľmi prijateľnej úrovni a zaobísť sa tak bez potreby obetovať časť životnosti batérie.

nubia-z11-max-tenaa

Fotografia z TENAA

S ohľadom na fakt, že Nubia Z11 Max príde so 4000 mAh batériou, môžeme očakávať naozaj slušnú výdrž. V príspevku sa ďalej uvádza, že k dispozícii bude aj technológia rýchleho nabíjania. Špecifikácie odhalené TENAA certifikáciou spomínajú použitie celokovového tela a 6-palcového FullHD displeja. Vzadu sa bude nachádzať 16 MPx fotoaparát a vpredu pôjde o 8 MPx senzor. O výkon sa budú starať Snapdragon 652 spolu so 4 GB RAM pamäťou. Na ukladanie multimédií poslúži 64 GB vnútorné úložisko. Ak spoločnosť ponúkne novinku za zaujímavú cenu, môže ísť o veľkú konkurenciu pre Xiaomi Mi Max.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]