banner-minote-pro

Xiaomi v posledných mesiacoch vypúšťalo nové smartfóny veľmi často a zďaleka ešte neskončilo. Najnovšie Mi5S a Mi5S Plus sa na trhu ešte ani nestihli poriadne ohriať a už čakáme na predstavenie phabletu Mi Note 2.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ešte stále síce nevieme, kedy očakávaný Mi Note 2 konečne uvidíme, no podľa analytikov by sa tak mohlo stať do konca októbra. Zdá sa, že niečo pravdy na tom bude, nakoľko sa na internete objavili prvé teasery týkajúce sa Mi Note 2. Na tom prvom pravdepodobne Xiaomi poukazuje na keramické telo, no zaujímavejší je druhý teaser, na ktorom vidíme kompletne celú zadnú stranu zariadenia vrátane duálneho fotoaparátu.

Xiaomi MiNote 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi-note-2-teaser-1

TIP: Cena Xiaomi Mi Note klesla na úroveň lacných Redmi smartfónov. Mi Note 2 príde už v októbri

Spolu s teasermi sa objavili aj nové informácie o špecifikáciách, ktoré však len potvrdzujú tie doteraz veľmi dobre známe. Predná strana smartfónu si na teaseroch miesto nenašla, no obsahovať by mala 5.7-palcový displej s 2K rozlíšením od LG a s citlivosťou na tlak. Chýbať takmer s istotou nebude ani procesor Snapdragon 821, 4/6 GB operačná pamäť RAM, ultrazvukový snímač odtlačkov prstov a duálny fotoaparát. Cena oproti Mi5S Plus bude pravdepodobne vyššia a mala by začínať až niekde na hranici 400 €.

xiaomi-mi-note-2-teaser-2

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
69%
Chcem to
8%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
15%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.