Jedna z najočakávanejších vlajkových lodí tohto roka bude predstavená už dnes, 20. júna. Od oficiálnych informácií nás teda delí už len niekoľko hodín.

Tak ako každý výrobca, aj OnePlus testuje niekoľko verzií dizajnu svojich smartfónov. Známy web TheVerge sa rozhodol odcestovať do Číny a navštíviť sídlo spoločnosti, kde sa dozvedeli veľmi zaujímavé zákulisné informácie. Od predstavenia úspešných OnePlus 3/3T výrobca počúval prosby fanúšikov, medzi ktorými bol aj duálny fotoaparát. Toto prianie spoločnosť fanúšikom nakoniec aj splnila a OnePlus 5 tak naozaj príde so „skvelým“ fotoaparátom. Na fotografii nižšie si môžeš pozrieť niekoľko prototypov dizajnu, ktoré OnePlus testoval. Na jednom z nich je fotoaparát umiestnený vertikálne, no viac sa nakoniec osvedčilo horizontálne umiestnenie.

zdroj fotografie: YouTube / TheVerge

Nenechaj si ujsť
Na predstavenie OnePlus 5 už nemusíme čakať. Unikli všetky detailné špecifikácie!

Možno si povieš, že vyrábanie toľkých prototypov musí byť pomerne náročné na financie. Opak je ale pravdou a spoločnosť má v tomto smere jednu obrovskú výhodu. Sídlo má totiž veľmi blízko k výrobným fabrikám a pokiaľ chce vyrobiť nejaký prototyp, stačí to ráno oznámiť a na ďalšie ráno ho už majú v rukách. Ak by si sa chcel dozvedieť viac, môžeš nahliadnuť do videa nižšie. A nezabudni náš web večer sledovať, keďže predstavenie OnePlus 5 začína už o 18:00 nášho času.

Ktorý z prototypov sa ti páči najviac? Myslíš si, že sa OnePlus rozhdlo správne?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom