Jedna z najočakávanejších vlajkových lodí tohto roka bude predstavená už dnes, 20. júna. Od oficiálnych informácií nás teda delí už len niekoľko hodín.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tak ako každý výrobca, aj OnePlus testuje niekoľko verzií dizajnu svojich smartfónov. Známy web TheVerge sa rozhodol odcestovať do Číny a navštíviť sídlo spoločnosti, kde sa dozvedeli veľmi zaujímavé zákulisné informácie. Od predstavenia úspešných OnePlus 3/3T výrobca počúval prosby fanúšikov, medzi ktorými bol aj duálny fotoaparát. Toto prianie spoločnosť fanúšikom nakoniec aj splnila a OnePlus 5 tak naozaj príde so „skvelým“ fotoaparátom. Na fotografii nižšie si môžeš pozrieť niekoľko prototypov dizajnu, ktoré OnePlus testoval. Na jednom z nich je fotoaparát umiestnený vertikálne, no viac sa nakoniec osvedčilo horizontálne umiestnenie.

zdroj fotografie: YouTube / TheVerge

Nenechaj si ujsť
Na predstavenie OnePlus 5 už nemusíme čakať. Unikli všetky detailné špecifikácie!

Možno si povieš, že vyrábanie toľkých prototypov musí byť pomerne náročné na financie. Opak je ale pravdou a spoločnosť má v tomto smere jednu obrovskú výhodu. Sídlo má totiž veľmi blízko k výrobným fabrikám a pokiaľ chce vyrobiť nejaký prototyp, stačí to ráno oznámiť a na ďalšie ráno ho už majú v rukách. Ak by si sa chcel dozvedieť viac, môžeš nahliadnuť do videa nižšie. A nezabudni náš web večer sledovať, keďže predstavenie OnePlus 5 začína už o 18:00 nášho času.

Ktorý z prototypov sa ti páči najviac? Myslíš si, že sa OnePlus rozhdlo správne?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
13%
Mám to
13%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
13%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.