Obľúbený športový náramok Xiaomi Mi Band 3 nedávno vďaka aktualizáciám priniesol možnosť používania už aj v anglickom a českom jazyku. Teraz je dostupný upravený firmvér, vďaka ktorému budeš môcť svoj náramok používať už aj v slovenčine. Mi Band 3 slovenčina

Kompletný návod vznikol opäť vďaka používateľovi menom Kirill, ktorý figuruje na webe geekdoing.com. Nižšie nájdeš kompletný návod, vďaka ktorému si zasa o niečo vylepšíš pôžitok z užívania svojho náramku. Za prípadné problémy so zariadením však nezodpovedáme a všetko vykonávaš na vlastné riziko.

Čo budeme potrebovať
Postup krok za krokom

1. Po nainštalovaní Mi Fit aplikácie je potrebné ju spárovať s náramkom, avšak musíš mať zapnutú viditeľnosť náramku. Navštív svoj profil v aplikácii, kde vyhľadáš viditeľnosť zariadenia, ktorú zapneš a uložíš potvrdením OK.

2. Následne nainštaluj aplikáciu GadgetBridge a udeľ jej všetky práva, ktoré od teba bude vyžadovať. Po nainštalovaní klikni v aplikácii na modré tlačidlo + a počkaj, kým nájde náramok. Vyhľadávanie môže trvať aj pár minút a nemusí byť úspešné. V tomto prípade ukonči aplikáciu a spusti vyhľadávanie znova. Ak sa ti už zariadenie zobrazí, klikni naň a následne sa vráť späť.

3. Po tomto kroku sa začne proces párovania a budeš vyzvaný, aby si stlačil tlačidlo na náramku. Po spárovaní sa náramok objaví v hlavnom menu a bude pri ňom viditeľný status „pripojené.“

4. Po úspešnom pripojení si stiahni najnovší firmvér 1.5.0.2. Po stiahnutí otvor prehliadač súborov a následne daný súbor. Po vyzvaní na zvolenie aplikácie na otvorenie vyber zo zoznamu GadgetBridge. Vyskočí okno, v ktorom zaznie otázka, či chceš firmvér skutočne inštalovať. Po odkliknutí sa začne samotná inštalácia, po ktorej ti bude fungovať slovenčina bez akýchkoľvek problémov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú