Obľúbený športový náramok Xiaomi Mi Band 3 nedávno vďaka aktualizáciám priniesol možnosť používania už aj v anglickom a českom jazyku. Teraz je dostupný upravený firmvér, vďaka ktorému budeš môcť svoj náramok používať už aj v slovenčine. Mi Band 3 slovenčina

Kompletný návod vznikol opäť vďaka používateľovi menom Kirill, ktorý figuruje na webe geekdoing.com. Nižšie nájdeš kompletný návod, vďaka ktorému si zasa o niečo vylepšíš pôžitok z užívania svojho náramku. Za prípadné problémy so zariadením však nezodpovedáme a všetko vykonávaš na vlastné riziko.

Čo budeme potrebovať
Postup krok za krokom

1. Po nainštalovaní Mi Fit aplikácie je potrebné ju spárovať s náramkom, avšak musíš mať zapnutú viditeľnosť náramku. Navštív svoj profil v aplikácii, kde vyhľadáš viditeľnosť zariadenia, ktorú zapneš a uložíš potvrdením OK.

2. Následne nainštaluj aplikáciu GadgetBridge a udeľ jej všetky práva, ktoré od teba bude vyžadovať. Po nainštalovaní klikni v aplikácii na modré tlačidlo + a počkaj, kým nájde náramok. Vyhľadávanie môže trvať aj pár minút a nemusí byť úspešné. V tomto prípade ukonči aplikáciu a spusti vyhľadávanie znova. Ak sa ti už zariadenie zobrazí, klikni naň a následne sa vráť späť.

3. Po tomto kroku sa začne proces párovania a budeš vyzvaný, aby si stlačil tlačidlo na náramku. Po spárovaní sa náramok objaví v hlavnom menu a bude pri ňom viditeľný status „pripojené.“

4. Po úspešnom pripojení si stiahni najnovší firmvér 1.5.0.2. Po stiahnutí otvor prehliadač súborov a následne daný súbor. Po vyzvaní na zvolenie aplikácie na otvorenie vyber zo zoznamu GadgetBridge. Vyskočí okno, v ktorom zaznie otázka, či chceš firmvér skutočne inštalovať. Po odkliknutí sa začne samotná inštalácia, po ktorej ti bude fungovať slovenčina bez akýchkoľvek problémov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom