Už na 27.marca je pripravená na predstavenie nová vlajková loď spoločnosti Xiaomi v podobe telefónu Mi MIX 2S.

Spoločnosti sa podarilo utajiť presný dizajn zariadenia celkom dlhú dobu, ale teraz sa na sieti Weibo objavili snímky, ktoré by mali zobrazovať, ako bude Mi MIX 2S vyzerať. A čo nám rendery prezrádzajú?

Supertenké rámiky okolo displeja

Ako je z obrázkov zrejmé, Mi MIX 2S bude mať iba minimálne rámiky okolo displeja. Dokonca aj ten spodný je nezvyčajne tenký, pričom je prekvapujúce, že konštruktérom sa tam podarilo implementovať selfie kameru. Pomer obrazovky k telu telefónu tak bude suverénne jeden z najlepších na trhu.

Čítačka otlačkov prstov v displeji?

Na zadnej strane si môžeme všimnúť duálnu kameru spolu s LED bleskom. Keďže na snímke nevidíme čítačku otlačkov prstov a vpredu pre ňu nie je priestor, môžeme špekulovať, že Mi MIX 2S možno bude prvý telefón od Xiaomi, ktorý dostane integrovaný snímač otlačkov priamo v displeji.

Nenechaj si ujsť
Monštrum potvrdené. Xiaomi Mi MIX 2S skutočne existuje a známe sú niektoré špecifikácie

Na internete sa dokonca objavil aj záber, ktorý má byť vyfotený duálnym fotoaparátom telefónu. Obsahuje vodotlač, kde je v preklade uvedené „Vyfotené na Mi MIX 2S AI duálnej kamere“. XDA Developers nedávno odhalili cez súbory firmvéru, ktoré pravdepodobne patria spomínanému smartfónu, že takúto vodotlač budú naozaj obsahovať snímky fotené kamerou na Mi MIX 2S.

Uvidíme, či bude AI znamenať využitie skutočnej umelej inteligencie pri fotení, alebo sa bude jednať o marketingový ťah, podobne ako je to pri iných výrobcoch telefónov. Samozrejme snímka údajne zachytená Mi MIX 2S má znížené rozlíšenie a treba ju pritom brať s rezervou.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi MIX 2 je majstrovským kúskom od Xiaomi, ktorému chýba tak málo k úplnej dokonalosti

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom