banner-pixel
Na MWC 2017, ktoré odštartuje už koncom februára, bude chýbať spoločnosť Samsung a jej tradičné uvedenie novej vlajkovej lode. Kórejský výrobca LG sa však veľtrhu zúčastní a 26. februára oficiálne predstaví nové LG G6.

Dizajn budúcej vlajkovej lode LG nám nie je až tak cudzí a mohol si ho vidieť už na niekoľkých renderoch. Dnešným dňom ale poznáme dizajn LG G6 ešte lepšie vďaka uniknutej fotografii prednej strany smartfónu, ktorá je s najväčšou pravdepodobnosťou reálna.

LG G5 SE H840 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

lg-g6-predna-strana-render
zdroj fotografie: Twitter

Ako sme ťa už informovali, G6 príde s nezvyčajným pomerom strán displeja, ktorý bude činiť 2:1. Rámiky okolo displeja budú tenké a displej vďaka tomu bude vypĺňať až 90 % prednej plochy smartfónu. Aj keď bude mať „bezrámikovosť“ ďaleko od Xiaomi Mi Mix, LG sa aspoň snaží ísť s dobou a rámiky zmenšovať. Výrobca minulý rok pri LG G5 vsadil na modulárny dizajn, ktorý však ľudí neoslovil a G5-ka sa radí medzi najmenej úspešné smartfóny minulého roka. Tento rok však vymeniteľné moduly nemusíme očakávať a LG dá prednosť skôr dizajnu. 3.5 mm jack by narozdiel od niektorých smartfónov mal obsahovať a batéria už naďalej nebude vymeniteľná.

TIP: LG G6 nebude vybavený Snapdragonom 835! Samsung si všetky zásoby necháva pre Galaxy S8

ghostek-atomic-3-lg-g6-waterproof-case-cover_2_

LG G6 vo vodeodolnom púzdre od Ghosteku

zdroj fotografie: Ghostek

Avšak, nie všetko z minuloročnej G5-ky je „na zahodenie“ a výrobca niektoré vlastnosti z modelu G5 použije aj pri tohtoročnom modeli. Ide napríklad o dizajn, ktorý je síce oveľa lepší ako v prípade G5, no podobnosť nemožno zaprieť. Osvedčil sa aj duálny fotoaparát, takže jeho použitie je u LG G6 vítané. Vďaka tejto fotografii vieme o pripravovanej novinke opäť o čosi viac, no oficiálne informácie sa aj tak dozvieme približne o mesiac.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom