Tablety sa v technologickom svete trochu stiahli do úzadia, no pre používateľov stále poskytujú užitočnú možnosť pre prácu aj zábavu. Obzvlášť ak ich cena nedosahuje veľkých výšok, príležitosť získať ich môže byť mimoriadne lákavá. Presadiť sa snaží aj ultralacný model Onda V80.

Zaujímavý tablet od čínskeho výrobcu ponúka 8-palcový displej s rozlíšením 1920 x 1200 bodov. K dispozícii tak majú byť pekné farby aj kvalitné pozorovacie uhly. Vnútri zariadenia sa o chod systému stará procesor Allwinner A64 so štyri jadrami Cortex-A53. Ide o konfiguráciu, ktorá ti poskytne dostatok výkonu pri efektívnej prevádzke. Zariadenie tiež pracuje s 2 GB RAM a 16 GB vnútornou pamäťou.

Úložisko si môžeš ďalej rozšíriť o maximálne 128 GB prostredníctvom pamäťovej karty. Operačným systémom zariadenia je Android 7.0 a batéria s kapacitou 4200 mAh má poskytnúť 5 hodín sústavného prehrávania videa. K dispozícii dostaneš aj dva fotoaparáty. Ten zadný ti poskytne rozlíšenie 2 MPx a autofocus, snímač vpredu zas 0,3 MPx a určený je pre videohovory. Nejde o žiadnu dychberúcu fotografickú výbavu, ale všetko ti to vynahradí ultranízka cena.

Za lacno a ešte aj bez ďalších poplatkov

Tablet Onda V80 tak môže so svojimi špecifikáciami byť vhodnou voľbou pre jednoduchšiu prácu alebo nenáročné hry. Svojou cenou pritom poriadne prekvapuje. So zľavovým kupónom V80NEW dosiahneš pri tablete Onda V80 cenu len 62 €.

Kúpiť tablet Onda V80 za 62 € bez DPH
Zľavový kupón V80NEW

Pri objednávke sa navyše nemusíš báť ani navýšenia výdavkov z dôvodu colných poplatkov. K dispozícii je totiž možnosť doručenia cez službu EU Express, ktorá vyjde na prijateľných 8 €. Pokiaľ sa ti teda hodí väčšie zariadenie pre pozeranie filmov či hranie hier, Onda V80 môže byť pre teba veľmi lacnou možnosťou. Neváhaj však, pretože dostupných je za akciovú cenu len 7 kusov.

Zľavový kupón aplikuješ v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom