Apple ako jeden z prvých výrobcov odstránil ikonický 3.5 mm audio jack zo svojich nových iPhonov. Tento krok sa, samozrejme, nezaobišiel bez nevôle fanúšikov. 

Avšak tábor priaznivcov amerického giganta sa rozdelil na dve časti. Na jednej strane sú tí, ktorým tento krok až tak neprekáža a bez problémov si zvykli na redukciu či bezdrôtové slúchadlá. Naopak druhá časť je ešte stále poriadne znechutená, prečo sa ich obľúbený výrobca rozhodol pre tak radikálny krok. Nuž, teraz, po takmer polroku sa mnohí zhodli, že Apple len opäť nastolil ďalší trend, vďaka ktorému sa 3.5 mm jack čoskoro definitívne dočká svojho konca.

zdroj fotografie: Dgtle

Majitelia iPhonov 7 / 7 Plus však teraz musia riešiť nepríjemný problém s redukciami. Aj keď sa v balení nachádza redukcia na jack, svoj smartfón si stále nevedia zároveň aj nabíjať. My sme však našli jeden adaptér, nad ktorým by sa mala americká spoločnosť výraznejšie zamyslieť, či ho nechce náhodou dodávať do základného balenia.

zdroj fotografie: AliExpress

Nenechaj si ujsť
Nový koncept iPhonu 8 má jednu vlastnosť, ktorú by sme veľmi radi uvideli aj v realite

Umožňuje totiž nabíjať a počúvať hudbu v najnovších iPhonoch. Obsahuje totiž výstup na 3.5 mm jack a zároveň ďalší Lightning port. Aj vďaka tomuto pomerne lacnému gadgetu si tak vieš svoj iPhone markantným spôsobom vylepšiť a dodať mu chýbajúcu úroveň praktickosti. Celkom šikovná vecička, čo povieš?

Kúpiť redukciu s 3.5 mm jack a Lightning konektorom

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom