Od začiatku roka sme sa o výročnom iPhone načítali množstvo špekulácií a videli ešte viac zaujímavých renderov. Niektoré skutočne vyrazili dych, no mnohé sú iba obyčajnými konceptami fanúšikov. Do oficiálneho predstavenia tohto špeciálneho smartfónu ostáva ešte niekoľko mesiacov a do éteru sa rozhodne dostanú ešte ďalšie informácie. 

Z doteraz známych informácií a renderov si môžeme túto novinku predstaviť ako smartfón s inovatívnym OLED displejom so zahnutými okrajmi. Ohraničovať by ho nemali absolútne žiadne rámiky a zadná strana zariadenia bude obsahovať sklo, vďaka čomu bude možné využiť aj funkciu bezdrôtového nabíjania. V desiatom iPhone kalifornského výrobcu zrejme nájdeme aj vylepšený duálny fotoaparát. K týmto špecifikáciám sa teraz pridávajú ďalšie.

zdroj fotografie: DBS Designing

Pri tomto návrhu renderov zapracovala najmä fantázia dizajnéra, ktorý sa vlastnosťami zrejme nechal až príliš uniesť. V prvom rade je farebné prevedenie v tomto prípade rovnaké na zadnej, ale aj prednej strane. Skalní fanúšikovia Apple však vedia, že spoločnosť prednú stranu svojich smartfónov zafarbí vždy buď do bielej, alebo čiernej farby. Taktiež je známe, že výrobca z Cupertina nikdy neumiestňuje svoje logo na prednú stranu.

zdroj fotografie: DBS Designing

Nenechaj si ujsť
Nový koncept bezrámikového iPhone 8 vzdáva poctu originálnemu Apple iPhone

Ďalšie vlastnosti týchto renderov sa však čítajú naozaj fantasticky, no predpokladáme, že ich v reálnom modeli neuvidíme. Podľa dizajnového štúdia DBS Design prinesie výročný iPhone 5,5″ QHD displej a zadný duálny fotoaparát s rozlíšením až 24 MPx. Ani v prípade displeja sa tieto rendery nezhodujú s predošlými informáciami, ktoré hovoria až o 5,8″ displeji.

Jednou vlastnosťou tento návrh ale zaujme každého fanúšika. Jedná sa o batériu, ktorej kapacita v tomto prípade dosahuje až 4000 mAh. Zväčšenie veľkosti akumulátora znie ako logický krok výrobcu, keďže budúca pýcha Apple dostane ešte väčšiu obrazovku ako minuloročný iPhone 7 Plus. Vlastnosti tohto špeciálneho iPhonu sa ale od týchto budú diametrálne líšiť, no zachovaná by mohla byť práve táto výborná kapacita batérie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom