Neprejde ani pár dní, čo by sme o Xiaomi ani raz nepočuli. Ten na nových produktoch neustále pracuje a snaží sa ich priniesť čo najviac, aby zaujal čo najširšie množstvo publika. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Medzi najnovšie sa radí aj táto trojica, ktorá pomôže v domácnosti alebo poteší milovníkov hudby. Uchmatni si ich, kým sú ceny takéto nízke!

Nočné orientačné svetlo

Cena: 10 €

Každý z nás túto situáciu už určite zažil. Ideme v noci na WC alebo sa vrátime neskoro domov z párty a v dome je úplná tma. Musíme sa tak opatrne predierať tmou a hľadať najbližší vypínač na zapnutie svetla. MIJIA, dcérska spoločnosť Xiaomi, ale túto záležitosť zobrala do vlastných rúk a predstavila svoje vlastné nočné orientačné svetlo. Narozdiel od niektorých, toto svetlo je vybavené IR senzorom so 120-stupňovým snímacím uhlom a dosahom 5 až 7 metrov. Pri zaznamenaní pohybu sa teda svetlo automaticky zapne a po opustení priestoru sa po 15 sekundách samé vypne. Avšak to iba v nočných podmienkach, keď je to naozaj potrebné.

orientačné svetlo

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť orientačné svetlo za 10 €

Svetlo svieti teplotou farieb 2700K, pričom sú k dispozícii dva režimy intenzity. Aj vďaka ním svetlo vydrží bez nových batérií nadpriemerne dlho. V režime 0,7 lm vydržia batérie až 12 mesiacov a pri intenzívnejšom režime 3,8 lm je to približne 6 mesiacov. MIJIA opäť stavila na biely minimalistický dizajn, ktorý perfektne zapadne do každej modernej domácnosti. Upevnenie samotného svetla prebieha pomocou 3M lepidla alebo ho je možné niekam oprieť, poprípade aj zavesiť na vešiak. Jeho cena je iba 10 €, a to aj bez akéhokoľvek kupónu.

Bluetooth reproduktor

Cena: 26 €

Patríš medzi tých ľudí, ktorí sa bez hudby nepohnú ani na krok? V tom prípade si už zrejme veľakrát zvažoval kúpu šikovného Bluetooth reproduktora. Avšak, ceny značkových kúskov niekedy rúbu poriadne vysoko. Skvelým riešením je reproduktor Xiaomi Mi Bluetooth Speaker, ktorý môžeme považovať za akúsi stávku na istotu. Predsa len, Xiaomi nestráca v žiadnom segmente produktov a audio nie je výnimkou. Jeho telo je vyrobené z prémiovo vyzerajúceho hliníka, ktoré je navyše veľmi ľahké (270 gramov) a je veľké zhruba ako puzdro na pero. S týmto reproduktorom teda v tvojej partii rozhodne zapôsobíš.


zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Bluetooth reproduktor za 26 €
Červené prevedenie

Cez Bluetooth sa dá pripojiť k smartfónu, tabletu, počítaču či televízoru. Reproduktor ale môže fungovať aj bez tejto technológie, a to formou microSD karty do kapacity 32 GB. Dva výškové reproduktory a jeden veľký basový reproduktor spolu vydávajú zvuk až do hlasitosti 90 decibelov. Xiaomi Mi Bluetooth Speaker navyše dokáže fungovať aj ako hands-free, keďže ponúka možnosť zdvihnutia a prehrávania hovoru. Cena tohto šikovného reproduktora je pri použití kupónu XMREDSCP perfektných 26 €. Kupón je ale možné uplatniť iba na červené prevedenie, pri ostatných sú ceny rozličné.

Otočná FullHD smart home kamera

Cena: 24 €

Kamera so širokým použitím ponúka možnosť nahrávania vo FullHD, pričom jej nechýbajú ani ďalšie užitočné vlastnosti. Širokým použitím ale nemyslíme nahrávanie akčných videí, ale skôr hliadkovanie izieb, keď sa v nich napríklad nachádzajú deti alebo domáce zvieratá. Pomocou aplikácie ju dokonca možno kameru otáčať o 360° vertikálne a o 93° horizontálne. Nechýba ani mikrofón a reproduktor, vďaka ktorému je spojenie s danou miestnosťou cez smartfón ešte lepšie.

Kúpiť otočnú FullHD kameru za 24 €
Kupón xs81831

Vo výbave je tiež šesť infračervených LEDiek, ktoré sú nápomocné pri nočnom videní. Záznamy sa ukladajú na pamäťovú kartu (nie je súčasťou balenia) a nastavovanie kamery prebieha cez aplikáciu Mi Home. Po aplikovaní kupónu xs81831 sa cena zníži na vynikajúcich 24 € a za poštovné nezaplatíš ani cent.

Skrutkovač so sadou 24 nástavcov

Cena: 21 €

Zhruba rok dozadu odhalil tento čínsky gigant elektrický skrutkovač s názvom Wowstick. Ten zaujal takmer všetkých, ktorí buď radi rozoberajú, alebo naopak dávajú dokopy rôznu elektroniku, ale aj okuliare či iné malé veci. Nedávno Xiaomi na trh prinieslo nepriameho nástupca tohto skrutkovača, ktorý síce elektrický nie je, no dokáže toho ešte viac ako jeho kolega.


zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi skrutkovač 24v1 za 21 €
Zľavový kupón GKBXMJSK

V jeho základnom balení sa nachádza až 24 vymeniteľných bitov, ktoré majiteľovi poslúžia pri opravovaní akýchkoľvek drobností. Skrutkovač Xiaomi Wiha je primárne určený pre údržbu a opravu elektroniky. Teraz ho máš možnosť vďaka kupónu GKBXMJSK získať za najnižšiu cenu na trhu, 21 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
60%
Chcem to
0%
Mám to
20%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
20%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.