Čínsky výrobca Remax je známy svojou nekonečnou kreativitou a neotrepaným dizajnom produktov. A aj tento gadget ti to potvrdí.

Široký výrobný záber spoločnosti Remax zahŕňa príslušenstvo každého typu, dokonca aj powerbanky. Tá, ktorú si dnes ukážeme, nie je taká, ako by si možno čakal. Zaujme predovšetkým svojím netradičným dizajnom v tvare magnetofónovej kazety, i keď otočné kolieska by si tu hľadal márne. Prichádza tiež s autentickým plastovým balením v tvare obalov na magnetofónové kazety.


zdroj fotografie: Remax

Na túto kazetu nenahráš desiatky, dokonca ani jednu pesničku, avšak uchováš v nej až 10 000 mAh energie. K dispozícii máš až 2 výstupné porty tradičnej USB veľkosti a 2 vstupné porty microUSB. Výstup jedného USB portu dosahuje 1,2 A a celkový prúd pri 2 pripojených zariadeniach dosahuje 2,4 A. Zamrzí však podpora rýchleho nabíjania ako powerbanky, tak aj samotných zariadení.


zdroj fotografie: Remax

Kúpiť REMAX Power bank 10 000 mAh za 17 €

Nabíjanie powerbanky prúdom 1 A pri 5 V tak môže v priemere trvať až okolo 8 – 9 hodín. Ak si rád zaspomínaš na staré dobré magnetofónové kazety, táto powerbanka môže byť tvoja len za 17 €. Súčasťou balenia je aj krátky microUSB kábel.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú