Čínsky výrobca Remax je známy svojou nekonečnou kreativitou a neotrepaným dizajnom produktov. A aj tento gadget ti to potvrdí.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Široký výrobný záber spoločnosti Remax zahŕňa príslušenstvo každého typu, dokonca aj powerbanky. Tá, ktorú si dnes ukážeme, nie je taká, ako by si možno čakal. Zaujme predovšetkým svojím netradičným dizajnom v tvare magnetofónovej kazety, i keď otočné kolieska by si tu hľadal márne. Prichádza tiež s autentickým plastovým balením v tvare obalov na magnetofónové kazety.


zdroj fotografie: Remax

Na túto kazetu nenahráš desiatky, dokonca ani jednu pesničku, avšak uchováš v nej až 10 000 mAh energie. K dispozícii máš až 2 výstupné porty tradičnej USB veľkosti a 2 vstupné porty microUSB. Výstup jedného USB portu dosahuje 1,2 A a celkový prúd pri 2 pripojených zariadeniach dosahuje 2,4 A. Zamrzí však podpora rýchleho nabíjania ako powerbanky, tak aj samotných zariadení.


zdroj fotografie: Remax

Kúpiť REMAX Power bank 10 000 mAh za 17 €

Nabíjanie powerbanky prúdom 1 A pri 5 V tak môže v priemere trvať až okolo 8 – 9 hodín. Ak si rád zaspomínaš na staré dobré magnetofónové kazety, táto powerbanka môže byť tvoja len za 17 €. Súčasťou balenia je aj krátky microUSB kábel.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
100%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]