Májová zľavová horúčka čínskych e-shopov sa presúva aj na mesiac jún, čo je pre nás, zákazníkov, len dobre. Do priam masívnej zľavy sa teraz dostala aj akčná 4K kamera od spoločností Xiaomi a Yi.

Posledné roky sú akčné/športové kamery čoraz populárnejšie. Dá sa povedať, že všetko to odštartovala spoločnosť GoPro, ktorá dlhé roky v tomto segmente viedla. Až kým akčné kamery neobjavili aj Číňania. Tí dokážu podobnú kvalitu obrazu priniesť za oveľa nižšie ceny, čo je pre viacero potenciálnych záujemcov hlavným faktorom nielen pri kúpe takejto kamery, ale aj elektroniky všeobecne. Spoločnosť Xiaomi je práve jednou z tých, ktoré kvalitu prinášajú aj za nízku cenu. Neplatí to len pri ich smartfónoch, ktorými je preslávená, ale aj pri každom jednom produkte, ktorý zaradia do predaja. Teda aj o akčnej 4K kamere, ktorú teraz zasiahla brutálna zľava.


zdroj fotografie: Pcpop

Kúpiť Xiaomi Yi 4K kameru za 165 €
Zľavový kupón GBCSAC15

E-shop Gearbest zverejnil nový zľavový kupón GBCSAC15, ktorý zrazí cenu Xiaomi Yi 4K kamery z pôvodných 270 € na neuveriteľných 165 €! Ide tak o približne 105-eurovú zľavu, ktorú tak často nemáme možnosť vidieť. Kupón má však obmedzený počet aplikovaní, preto by si sa mal s objednávkou poponáhľať. Aj keď je poštovné z Číny zadarmo, vedieť by si mal o možných colných poplatkoch. Žiaľ, vode odolný kryt nie je súčasťou balenia, no dokúpiť si môžeš napríklad tento za skvelých 9 €.


zdroj fotografie: Pcpop

Xiaomi Yi 4K Action Camera prichádza s 12 MPx snímačom Sony IMX377, čipom Ambarella A9SE95, svetelnosťou f/2.8 a 155° zorným poľom. Táto výbava dovoľuje natáčať videá s rozlíšením 4K pri rýchlosti 30-tich snímkov za sekundu. Kapacita batérie má na kameru úctyhodných 1 400 mAh. Batéria by mala zabezpečiť pre dve 2 hodiny nepretržitého natáčania 4K videa. Okrem 4K videa kamera zvládne aj nahrávanie v ostatných rozlíšeniach a fps. Pri rozlíšení 740p je možné dosiahnuť až 240 snímkov za sekundu, pri FullHD kvalite sa dostaneme na číslo 120 fps. K dispozícii je aj možnosť nahrávať časozberné videá s intervalmi 0.5/1/2/5/10/30 alebo 60 sekúnd medzi jednotlivými zábermi.


zdroj fotografie: Pcpop

Rozmery kamery sa zastavili na hodnotách 65 x 42 x 21 mm, pričom hmotnosť zariadenia dosiahla hodnotu 95 gramov. Kamera disponuje 2.19-palcovým dotykovým displejom s jemnosťou 330 ppi a pozorovacím uhlom 160°. Displej je zároveň chránený pomocou ochranného skla Gorilla Glass. Konektivita zariadenia je zaistená pomocou Bluetooth 4.0 a dvojkanálovej 5 GHz/ 2.4 GHz Wi-Fi pre rýchly transfer dát medzi kamerou a pripojeným zariadením. Pre plynulý obraz vybavil výrobca kameru aj 6-osovou stabilizáciou obrazu. Takto to vyzerá v praxi.

Kupón aplikuješ v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP