Xiaomi už údajne predalo takmer pol milióna kusov zo série Mi 10

Nová vlajková loď od Xiaomi sa nepredáva ani mesiac, no už sme mohli byť svedkami viacerých úspechov. Už tradične sa prvé kusy v predpredaji vypredali takmer okamžite a rovnako tak dopadlo aj druhé kolo. Navyše bola konečne oznámená aj globálna verzia a to ako modelu Mi 10, tak aj modelu Mi 10 Pro.

Niet tak pochýb, že spoločnosť trafila do čierneho a aj vzhľadom na nepriaznivé podmienky vo svete sa smartfónom darí. Na presné čísla predajnosti si ešte budeme musieť počkať, no portál Gizmozchina už prišiel s informáciou, že počet predaných kusov by mal byť na hranici pol milióna. Informácia vychádza zo správy, podľa ktorej malo Apple za február v Číne predať približne 490 000 kusov smartfónov. 

Weibo

Na to reagoval aj jeden z vedúcich pracovníkov Xiaomi, podľa ktorého sa séria Mi 10/Pro od tohto čísla príliš nelíši. Nie je však jasné, či ide len o zariadenia predané v Číne, alebo aj na iných trhoch. V oboch prípadoch však možno hovoriť o raketovom štarte a s dostupnosťou smartfónov aj na iných trhoch budú tieto čísla len narastať.

Zdroj: Gizchina

Pošli nám TIP na článok