Najsledovanejší seriál histórie z dielne Netflixu sa dočká pokračovania. Tvorca Squid Game,Hwang Dong-hyuk, totiž na podujatí v Los Angeles vyjadril, že druhá séria mimoriadne populárneho seriálu je aktuálne v procese plánovania.

„Nedávate nám inú možnosť“, reagoval s úsmevom tvorca na početné otázky novinárov ohľadne možného pokračovania. Hwang sa pre agentúru AP taktiež vyjadril, že všetko je momentálne v jeho hlave a scenár je zatiaľ ešte len vo fáze prvotnej prípravy.

Čo by mohlo byť námetom na druhú sériu, zatiaľ nie je známe, no Hwang v rozhovore naznačil, že by sa druhá séria o prežitie mohla zamerať na maskovaného antagonistu Front Mana. Dobrou správou pre všetkých fanúšikov je aj potvrdenie, že sa do druhej série vráti hlavný hrdina z prvej série Gi-Hun.

Netradičný námet spojený s nevyspytateľným dejom, sympatickými postavami i nečakanými zvratmi spravil zo seriálu Squid Game zo dňa na deň celosvetový hit. Za prvé štyri týždne od uvedenia na streamovacej službe si ho zaplo približne 111 miliónov domácností, čím sa z neho stal historicky najsledovanejší seriál služby.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú