Samsung Galaxy Fold sa objavil na videu, ktoré odhaľuje nepríjemný problém

Samsung Galaxy Fold je skladací smartfón, na ktorý sa veľmi dlho čakalo. Po jeho predstavení vyvolal u mnohých nadšenie, ale aj obavy. Na internete sa objavilo video, ktoré môže tieto obavy podporiť.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Video, na ktoré upozornil portál SamMobile, zobrazuje skladací smartfón Samsung Galaxy Fold vo verzii od operátora AT&T. Zdá sa, že video pochádza z Vietnamu, kde sa nachádza aj jedno z najväčších výrobných centier Samsungu. Na videu môžeme vidieť Galaxy Fold v zloženom a rozloženom stave. Video prináša jeden veľký otáznik.

Spomínaný rozložený stav zobrazuje problém, ktorého sa mnohí technologický nadšenci báli. Na displeji je v mieste skladania možné pozorovať ohyb, resp. akési „pokrčenie“ displeja.

Tento problém tak môže pokaziť celkový dojem a používateľský zážitok zo smartfónu, ktorý stojí takmer 2000 €. Ako tvrdí portál Android Authority, je potrebné poznamenať, že video nemusí zobrazovať hotové zariadenie a môže ísť o jeden z prvých prototypov.

Zdroj: SamMobile

Zdieľaj
O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.