Bridgerton je nová historická dráma Netflixu, ktorá síce vyšla len 25. decembra 2020, no za menej než mesiac si stihla získať množstvo fanúšikov. Tých pravdepodobne poteší najnovšia správa streamovacieho giganta, ktorá potvrdzuje, že sa druhej série dočkáme už čoskoro, upozornila stránka Netflix CZ + SK na svojom Facebooku.

Seriál Bridgerton je založený na románoch Julie Quinnovej odohrávajúcich sa na začiatku 19. storočia počas doby regentstva v Spojenom kráľovstve. Dobu zobrazuje z pohľadu mocnej rodiny Bridgertonovcov, ktorá bojuje o svoje dominantné postavenie v britskej smotánke.

Titul sa nedávno zaradil medzi najsledovanejšie novinky streamovacieho giganta, pričom obľúbený je aj u Slovákov, za čo vďačí okrem iného aj otvorených erotických scén, sú hnacím motorom 8-dielnej prvej série.

Tá séria vyšla na Netflixe presne 25. decembra minulého roka a bolo preto očakávané, že sa druhej tak skoro nedočkáme. Netflix však dnes na svojom YouTube zverejnil oznámenie v podobe videa, ktoré signalizuje príchod druhej série už čoskoro a na streamovacej službe ju tak možno uvidíme už v lete 2021.

Zdroj: Facebook / Netflix CZ + SK Fans, YouTube / Netflix

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom