Konečne prišiel ten deň, na ktorý čakali nielen fanúšikovia univerza Star Wars. Včera sme konečne dostali prvú časť druhej série titulu The Mandalorian, ktorý bude pokračovať s týždennou periodicitou.

Mandalorian a jeho prvá séria patrí medzi najpodarenejšie seriálové počiny a nekončiace čakanie nám Jon Favreau, hlavný kreatívec seriálu, skrátil dvomi trailermi, ktoré naznačujú, akým smerom sa bude vývoj deja v ďalšej osmičke častí oberať.

Podľa dostupných informácií sa druhá séria zameria viac na objavovanie okolitých svetov, keďže Mandovým (Pedro Pascal) poslaním je dopraviť Baby Yodu na domovskú planétu, ktorá môže byť kdekoľvek.

Pokračovanie bude rovnako ako debut pozostávať z ôsmich častí, kedy sme sa už prvej z nich dočkali včera. Môžeme sa tešiť na priblíženie darksaberu, pričom nositeľom tejto príbehovej linky bude Moff Gideon (Giancarlo Esposito). Novými tvárami by mali Temuera Morrison či Rosario Dawson.

Ako spomíname v úvode, vychádzanie jednotlivých častí je naplánované na každý piatok počas nasledujúcich sedem týždňov, kedy posledná z nich bude mať premiéru 18. decembra. Žiaľ, služba Disney+, kde je seriál dostupný, zatiaľ na Slovensku oficiálne spustená nie je.

Zdroje: YouTube, IMDb

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom