Ďalší trailer na Microsoft Flight Simulator. Tri svetové metropoly vyzerajú neuveriteľne realisticky

Microsoft Flight Simulator je herná séria, ktorej história siaha až do roku 1982, kedy bola predstavená prvá verzia. Odvtedy sa hra posunula výrazne dopredu a všetci už netrpezlivo čakajú na nový diel, ktorý by sa mal na trh dostať už v budúcom roku.

Prostredníctvom rôznych trailerov a únikov už vieme, že hra bude nesmierne veľká a jej výrazná časť bude umiestnená na serveroch Microsoftu, odkiaľ bude sťahovať potrebné dáta.

Vidieť sme mohli aj ukážku počasia, ktoré bude jedno z najreálnejších, aké bolo kedy v hre predstavené. Na Youtube kanále Ultra Hugh-Definition sa ale objavili nové ukážky z hry, kde môžme vidieť nie len rôzne typy lietadiel, ale aj tri svetové metropoly – Berlín, Newcastle a Orlando. 

Ako môžeš vidieť na videách nižšie, hra vyzerá naozaj veľmi dobre a dych vyrážajú aj prepracované mestá, ktoré žijú vlastným životom a nejde len o statické textúry. A to je ešte stále len pre-Alpha verzia. Dátum vydania finálnej verzii zatiaľ ohlásený nebol, no všetko nasvedčuje tomu, že sa tak stane už v budúcom roku.

Zdroj: Youtube

Pošli nám TIP na článok