Niet pochýb, že posledné mesiace sa na Slovensku niesli v znamení zvyšovania cien. Výnimku netvorili ani zákazníci slovenských mobilných operátorov, ktorí si prešli dokonca hneď niekoľkými kolami zdražovania.

Zdražuje aj DIGI Slovakia

Ďalší veľký šok prišiel, keď Orange ako prvý oznámil už druhé zdražovanie tento rok, ktoré do platnosti vstúpilo 18. augusta a týka sa aj programov s domácou TV. Vzápätí však druhé kolo zvyšovania cien oznámila aj spoločnosť O2. Zdražovali však aj ďalší a výnimku netvoril ani Telekom, či 4ka, ktorí taktiež ponúkajú aj digitálnu TV.

Najnovšie na svojom webe po dlhšej dobe upozorňuje  na zvyšovanie cien aj káblový a satelitný operátor DIGI Slovakia.

Spoločnosť svojich zákazníkov upozornila, že z dôvodu „vylepšovania kvality, neustále rastúcej inflácie a vývoja situácie na trhu je nútená pristúpiť k miernej úprave ceny“, rovnako ako iní operátori na trhu.

„Mesačný poplatok za základný balík SATELIT Štandard bude navýšený o 1,00 € mesačne“, píše spoločnosť na svojom webe.

Uvedená zmena balíka SATELIT Štandard vstupuje do platnosti od 1. novembra  2022, čo znamená, že zákazníci DIGI Slovakia si za najlacnejší satelitný balík od 1. novembra zaplatia namiesto 9,60 € až 10,60 € mesačne.

„Po novom budete platiť za balík SATELIT Štandard 10,60 € mesačne, plus mesačné poplatky za prenájom koncových zariadení a mesačné poplatky za extra balíky a doplnkové služby, v prípade, že ich máte aktivované,“ píše DIGI Slovakia.

ScreenShot/DIGI Slovakia

Zmenu ceny zákazníci postrehnú vo faktúre, ktorá im bude doručená koncom októbra. Podľa dostupných informácií ceny ostatných balíkov zostávajú naďalej nezmenené.

Set-top-box (STB) alebo CA modul s dekódovacou kartou do televízora sú nevyhnutnosťou pre dekódovanie kódovaných TV staníc a ak máš doma viac televízorov v rôznych izbách, potrebuješ pre každý aspoň jeden – preto rôzne sumy pre rôzne počty zariadení.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP