Majitelia inteligentných hodiniek Apple Watch dlhé roky túžili po obľúbenej aplikácii pre streamovanie hudby, Spotify. Spoločnosť však na tomto projekte pracuje až v posledných mesiacoch, pričom využila pomoc vývojára, ktorý stojí za aplikáciou Snowy. Prví beta testeri si už môžu vyskúšať zatiaľ okresané možnosti aplikácie Spotify pre Apple Watch, ktorej vývoj však ešte chvíľu potrvá.

Dlhé meškanie oficiálnej aplikácie Spotify zarmútilo mnohých používateľov hodiniek Apple Watch, ktorí sa doteraz mohli spoľahnúť len na iné neoriginálne tituly. Jedným z nich je aj Snowy, aplikácia pre offline prehrávanie hudby z tejto služby, za ktorou stojí vývojár Andrew Chang. Práve jeho pomoc si vyžiadal Spotify pri prácach na oficiálnej aplikácii, ktorá sa dostala medzi prvých testerov a zatiaľ neponúka viac ako len ovládanie prehrávania hudby.

Spotify zavíta aj do najpopulárnejších inteligentných hodiniek

Spoločnosť stojaca za touto známou streamovacou aplikáciou už k chystanému projektu pre Apple Watch vydala aj promo video, ktoré však neodhaľuje offline prehrávanie hudby aplikácie. Táto možnosť by bola pre používateľov kľúčová, pokiaľ by si chceli vypočuť svoju obľúbenú muziku bez toho, aby museli mať stále nablízku svoj iPhone. S pomocou iOS SDK vývojárskeho kitu však môže Andrew Chang pomôcť s vývojom aj tejto funkcie.

Nenechaj si ujsť
Najnovšia verzia operačného systému pre Apple Watch prináša funkcie, vďaka ktorým budeš chcieť tieto hodinky aj ty

Po dlhých rokoch tak môže Spotify konečne doraziť na Apple Watch aj v oficiálnej forme. Neskorý nástup aplikácie by nemal ovplyvniť jej popularitu, aj keď mnohé iné tituly to s týmito hodinkami vzdali. Používatelia si už do nich nestiahnu Instagram, Twitter, ale ani aplikácie Googlu a Amazonu. Aj keď sú správy o vývoji Spotify pre Apple Watch pozitívne, zatiaľ nebol stanovený presný dátum, kedy bude oficiálna aplikácia dostupná vo svojej finálnej verzii. Avšak, stať by sa tak malo čoskoro.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom