V súčasnosti, keď každý chce byť fit alebo len mať prehľad o svojich aktivitách, sa zo športových náramkov stáva veľký hit.

Výhodou športových náramkov je predovšetkým ich nízka cena a veľké množstvo funkcií. Ak si už hľadal nejaký pre seba, určite nám dáš za pravdu, že drvivej väčšine náramkov chýba jedna podstatná funkcia, ktorou je GPS-ko.

Unikátny dizajn

A práve tu prichádza na scénu inteligentný športový náramok S908. Na prvý pohľad sa jedná o bežný športový náramok s konštrukciou, ktorá má certifikáciu IP68. Vybavený je veľkým štvorcovým OLED displejom spolu s kapacitným tlačidlom pod ním.

zdroj fotografií: Gearbest.com

Kúpiť športový náramok S908 za 34 €

Bez pomoci smartfónu dokáže kontinuálne merať tepovú frekvenciu, prejdené kroky, monitorovať spánok a zaznamenávať polohu pomocou vstavaného GPS prijímača. Športový náramok S908 zmení obsah zobrazovaných údajov na displeji presne podľa aktuálne vykonávanej aktivity.

Stále super cena

Rozlišuje chôdzu, beh, horskú turistiku, bicyklovanie a plávanie. Na základe záznamov o tepovej frekvencii dokáže vykresliť graf, ktorý znázorňuje, aký bol srdcový tep svojho používateľa počas 16 hodín. Vďaka úspornej technológii Bluetooth 4.2 vydrží na jedno nabitie s 230 mAh batériou až 20 dní.

zdroj fotografie: Gearbest.com

Následné nabitie trvá okolo 2 hodín. Po spárovaní so smartfónom je možné prijímať notifikácie, zobraziť meno volaného alebo obsah novej SMS správy. Na predaj sú k dispozícii 3 farebné varianty a vďaka aktuálnej akcii ťa S908 nebude stáť viac ako 34 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú