Či už si fanúšikom zariadení spoločnosti Apple alebo nie, tak jedna vec sa nedá odoprieť. Každoročné predstavovanie nových zariadení je jednou z najviac očakávaných udalosti roka a nesie sa to vo veľkom štýle.

Doteraz bol dátum konferencie neznámy a v podstate sa len vychádzalo z minulých ročníkov, kedy sa udalosť konala vždy v septembri. Inak tomu nebude ani tohto roku, aj keď je naplánovaná o čosi skôr. Okrem toho sa však na povrch dostali fotky pripravovaných smartfónoch, o ktorých zdroj tvrdí, že sa im dá veriť.

Väčší model a vysielanie na novej platforme

Oficiálna pozvánka, ktorá zvoláva na predstavenie nových zariadení odkazuje na dátum 12. septembra 2018, čo je už o necelé dva týždne. Začne sa o 19:00 nášho času (10:00 miestneho) a prebehne tak ako minulý rok v divadle Steveho Jobsa v Cupertine. Dizajn pozvánky je veľmi decentný a je na nej znázornený obrys nového Apple Parku. Jasne na nej dominuje zlatá farba, ktorá by sa znova mala vrátiť do ponuky farebných variantov zariadení.

Len pripomeniem, že dočkať by sme sa mali troch nových smartfónov, nových AppleWatch, nový iPad Pro a možno aj nových bezdrôtových slúchadiel AirPods. Portálu 9to5mac sa dokonca podarilo získať fotografiu telefónov, ktoré ukazujú jedno z farebných prevedení a tiež to, že určite sa dočkáme aj zväčšenej verzie, pričom je potvrdený aj názov iPhone XS.

Prečítaj si tiež
Nové informácie ohľadom iPhonov potvrdzujú doterajšie špekulácie. Tešiť sa máme aj na ďalšie produkty

Vôbec po prvýkrát by sa tiež živé vysielanie malo presunúť na Twitter. Ktokoľvek tak bude mať možnosť si túto udalosť pozrieť naživo. Určite ťa o tejto udalosti budeme informovať aj my, tak nás nezabudni sledovať. Mnoho analytikov totiž verí, že nové zariadenia budú najväčšími trhákmi roka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom