banner-redmi-3sXiaomi nás v poslednom čase neprestáva prekvapovať. Po informáciách o prvom notebooku od tohto výrobcu alebo o zmene označenia najnovšieho smartfónu série Redmi na nás čaká ďalší príjemný šok. Je ním doposiaľ neznáme zariadenie, ktoré sa nám v svojej plnej kráse odhalí už zajtra.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Len pred pár chvíľami spoločnosť pod vedením Lei Juna uverejnila na sociálnej sieti Weibo zaujímavý teaser. Ten je spracovaný vo forme gif obrázka, na ktorom sa okolo vlastnej osi otáča kreslená balerína. Kúsok nad ňou sa nachádza kratší text. Časti tohto textu sa dajú voľne preložiť ako „360° panoráma“ alebo „dovidí za každý roh“. Tieto frázy dávajú tušiť, že už zajtra vyjde na svetlo sveta 360° kamera od tohto populárneho čínskeho výrobcu. Je nesmierne zaujímavé, že sa prvé informácie o tomto produkte dozvedáme len deň pred jeho oficiálnym predstavením. Napriek tomu však bolo len otázkou času, kedy sa Xiaomi rozhodne vstúpiť do vôd tohto rýchlo sa rozvíjajúceho segmentu videokamier.

Xiaomi Yi Home môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Xiaomi-camera-teaser

Čínsky gigant už má vo svojom portfóliu bezmála 5 druhov kamier, ktoré sa rozdeľujú na dve outdoorové, dve bezpečnostné určené do domácnosti a ešte jednu bezpečnostnú, ktorá je však určená do aút. Internetový giganti ako Youtube alebo Facebook už dlhšiu dobu podporujú videá s 360° záberom a treba povedať, že sú medzi návštevníkmi poriadne obľúbené. Postupný rozvoj virtuálnej reality má vďaka pohodlnejšiemu používaniu taktiež veľmi pozitívny vplyv na rast tohto segmentu. Xiaomi si je plne vedomé potenciálu, ktorý so sebou 360° kamery prinášajú a preto môžeme očakávať nekompromisné zariadenie. Všetky detaily o špecifikáciách, dostupnosti a cene sa dozvieme už zajtra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom