banner-redmi-3sZatiaľ nie je úplne známe, čo bude predstavené 27. júla na Xiaomi konferencii po boku potvrdeného smartfónu Xiaomi Redmi Pro. Historicky prvý notebook spoločnosti je však vážnym kandidátom. Tieto dve zariadenia sa totiž v poslednom čase často spomínajú a tentokrát sa opäť pozrieme na druhé zariadenie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O hardvérovej výbave už máme celkom dobrú predstavu. Dizajn notebooku sa však celkom dobre darí udržiavať v tajnosti, teda aspoň dodnes. Na internete sa objavili reálne fotografie notebooku. Xiaomi Mi Notebook je v hliníkovom prevedení, tak ako sa aj očakávalo. Logo výrobcu je však pravdepodobne zámerne zakryté rukou. Zariadenie vyzerá, že je vcelku tenké a potešia aj úzke rámiky okolo obrazovky. Naskytá sa nám taktiež pohľad na klávesnicu a relatívne veľkú plochu touchpadu.

Apple MacBook Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>xiaomi notebook real-1

[tip color=“white“]TIP: Nové fotografie a špecifikácie Xiaomi Mi Notebooku, príde s výkonným Intel Core i7 procesorom[/tip]

Nedávno uniknutá fotografia balenia nám prezradila použitie procesoru Intel Core i7-6500U, 8 GB RAM a displeja s FullHD rozlíšením, ktorý ponúkne veľkosti 11 a 12,5-palcov. Na zozname nechýbal ani USB konektor typu-C a operačným systémom bude Windows 10. Otáznou bola dodnes aj cena zariadenia. Keďže sa má notebook stať konkurenciou pre MacBooky, ktoré stoja približne 1500 €, očakáva sa od neho oveľa nižšia cena. Zdroj, ktorý nám dnes poskytol fotografie, sa zmienil aj o cene, ktorá predstavuje 1999 yuanov, teda 270 €. Takáto cena by bola určite ohromná a notebook by si našiel množstvo majiteľov po celom svete. Po týchto informáciách sa tešíme na konferenciu ešte viac.

xiaomi notebook real-2

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom