banner-note-7
LG si je plne vedomé toho, že celý technologický svet čaká na predstavenie nekompromisného modelu V20. Hoci sa dátum predstavenia nezadržateľne blíži, stále nevieme o zariadení všetko. Je známe, že novinka od LG predbehne pripravované Nexusy a stane sa tak vôbec prvým smartfónom s najnovším Androidom 7.0 Nougat. Taktiež vieme, že V20-ka príde s 32 bitovým Quad DAC audio čipom.

To však po stránke zvukovej výbavy nebude ani zďaleka všetko. Zatiaľ čo pri výrobe reproduktora, ktorý bude určený do LG V20 tento juhokórejský gigant spolupracuje so spoločnosťou ESS Technology, tak o produkciu kvalitného zvuku novinky sa chce pobiť ešte jedna spoločnosť. Jedná sa o firmu Bang&Olufsen, ktorá zabezpečila výrobu zvukového zásuvného modulu do LG G5. Ten sa mal starať o naozaj kvalitný HiFi výstup a jeho úlohou bolo skvalitniť zvukový prejav súčasnej vlajkovej lodi spoločnosti. Napriek vynikajúcim parametrom však tento modul veľmi predávaný nebol, rovnako ako LG G5. S ohľadom na to, že LG V20 bude disponovať HiFi audiom, ktorého výrobu zabezpečí spoločnosť ESS, tak firma B&O Play vyrobí niečo celkom iné, a to poriadne kvalitné slúchadlá.

LG V10 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

LG-V20-s-krytom

Najnovší render smartfónu

TIP: LG V20 ponúkne najlepšiu audio a video výbavu, tvrdí výrobca

Tieto slúchadlá nebudú len také obyčajné, na aké sme zvyknutí z ostatných predajných balení smartfónov. Krabička novinky teda ponúkne okrem nekompromisného smartfónu aj kvalitné slúchadlá, ktoré vám s veľkou pravdepodobnosťou nezapadnú prachom. Počúvanie hudby skrz ne totižto vynesie zvukové podanie novinky na inú, oveľa vyššiu úroveň. LG V20 bude ďalej disponovať B&O Play tapetami pre tých, ktorí by radi ukázali silu zvukovej stránky aj mierne odlišným spôsobom. Zvažujete kúpu tohto smartfónu práve kvôli kvalitnému zvukovému podaniu, ktorým má disponovať?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom