Spoločnosť Axon spolupracuje so ZTE a v príprave je nový model

Spoločnosť Axon je úplný nováčik na poli výroby smartfónov. Na výslnie sa chce dostať aj vďaka spolupráci so spoločnosťou ZTE, ktorá má vo svete mnohých fanúšikov a veľa vynikajúcich modelov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Spolupráva týchto dvoch spoločností by nám už tento rok mohla priniesť prvý smartfón so sľubnou výbavou. Mnohí určite očakávajú dizajnové črty podobné vlajkovej lodi Nubia Z9, no Axon tvrdí úplný opak a dizajn by mal byť samostatnou kapitolou. Z informácií, ktoré máme k dispozícii sme sa dozvedeli, že novinka ponúkne duálny fotoaparát s možnosťou natáčania 4K videa. Konštrukcia by mala byť vyhotovená z hliníka s viacerými farebnými kombináciami. Veľkým lákadlom je aj podpora vysokokvalitného Hi-Fi audia.

Bližšie informácie zatiaľ nemáme k dispozícii, no predstavenie by sa malo konať v priebehu leta. Uvidíme, ako dopadne spolupráca týchto dvoch spoločností a možno sa dočkáme zaujímavého kúsku, ktorý si získa mnohých fanúšikov.

Zdroj: Gizchina.com, Axonphone.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]