Niektoré špecifikácie spoločne s novými rendermi HTC Nexus Sailfish odhalené


banner-redmi-proUž zrejme viete, že výrobcom ďalšej generácie zariadení z línie Nexus je spoločnosť HTC. Kódové označenie prémiového modelu je Nexus Marlin, zatiaľ čo menej výkonná verzia dostala meno Nexus Sailfish. Práve o druhom menovanom vyšli na povrch nové informácie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Správy pochádzajú opäť zo sociálnej siete Weibo. Najnovšie špekulácie hovoria o prítomnosti 5-palcového displeja s FullHD rozlíšením, či 4-jadrového procesora s taktom 2.0 GHz. Súčasťou zariadenia bude aj 4 GB operačná pamäť RAM a 32 GB vnútorného úložiska. V prípade fotoaparátov sa očakáva 12 MPx hlavný snímač na zadnej strane a 8 MPx predný selfie fotoaparát.

Huawei Nexus 6P 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Vzadu pod fotoaparátom sa tiež bude nachádzať rýchly snímač odtlačkov prstov. O potrebnú energiu sa má postarať 2770 mAh batéria. Na spodnej strane sa objaví napájací port USB typu-C a operačným systémom sa stane najnovší Android 7.0 Nougat. Okrem týchto špecifikácií sa objavili aj nové rendery HTC Nexus Sailfish. Smartfón by mohol byť predstavený niekedy v priebehu budúceho mesiaca, prípadne v priebehu októbra. Do predaja sa majú dostať verzie v striebornej, čiernej a zlatej farbe.

TIP: Nexus Marlin v AnTuTu: Snapdragon 820, 4 GB RAM a 3450 mAh batéria

Renders-of-the-HTC-Nexus-Sailfish

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
75%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]