O tom, že aktuálne najpopulárnejším titulom Netflixu je Tiger King: Murder, Mayhem and Madness, už asi vieš. Špeciálna epizóda vychádza už v nedeľu.

V čase písania je dokumentárny sedemdielny seriál u nás druhým najsledovanejším titulom na Netflixe. Zatiaľ čo pred určitým časom sme ťa o potenciálnych prácach na bonusovej epizóde len informovali, dnes už vieme, kedy vyjde a hlavne na čo bude táto časť zameraná.

Ohlásenie nedeľňajšieho vydania prebieha v rovnako bizarnom duchu ako sedem doteraz vydaných častí. Krátka ukážka ukazuje hostiteľa šou, Joela McHala, sotva oblečeného s kovbojským klobúkom na hlave a šatkou s tigrím vzorom. Joel upozorňuje, že špeciálna ôsma epizóda príde 12. apríla a bude niesť názov Tiger King and I.

Z toho je zrejmé, že práve Joel bude stredobodom epizódy, prezentujúcej sa ako súbor rozhovorov so zainteresovanými osobami v prípade kriminálnika Joa Maldonado-Passagea.

Okrem aktuálneho majiteľa zoo, Jeffa Lowea a jeho ženy, sa predstavia ešte mnohé ďalšie postavy, ktoré sa budú snažiť popísať divákom, v a akom smere popularita seriálu ovplyvnila ich životy. Hostiteľ šou v krátkom videu však nespomína dve kľúčové mená, a to samotného Joea Exotica a Carole Baskin.

Nenechaj si ujsť
Hrali sme nový Resident Evil 3. Má desivý príbeh a jednu z najlepších grafik súčasnosti

Zatiaľ čo prvý z menovaných sa v tomto špeciále nemôže vyjadriť z dôvodu odpykávania si 22-ročného trestu, podľa slov Carole ju autori s požiadavkou o účasť v ďalšej časti ani nepožiadali.

Tvrdí, že aj keby jej prítomnosť požadovali, ponuku by určite odmietla. Na vine je podľa všetkého spôsob vyobrazenia jej persóny v netflixáckej snímke.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom