banner-galaxy-a3-a5Fanúšikovia spoločnosti Sony nemali v poslednej dobe veľa dôvodov na radosť. Nielenže japonský gigant stráca na svetovú konkurenciu, jednoducho nedokáže priniesť v týchto mesiacoch ani jednu poriadnu inováciu hodnú jeho slávneho mena. To sa ale má už čoskoro zmeniť, a to podstatným spôsobom.

Dostali sa k nám totiž informácie, že Sony pripravuje na tohtoročné MWC do Barcelony až päticu nových smartfónov, ktoré majú podľa prvých dohadov ponúknuť vskutku výborné vlastnosti. Do španielskeho veľkomesta sa však môže dostať aj Xperia XA vo vynovenej generácii pre rok 2017. Internetom začalo kolovať hands-on video od youtubera menom TechLover HD, ktorý dostal prototyp smartfónu na predčasné používanie.

TIP: Sony to na MWC naplno rozbalí. Japonský gigant má predstaviť až päticu nových smartfónov

Ak sa pozrieš na dizajn, ten sa náramne podobá na minuloročný model. Beží na Androide 7.0 Nougat s januárovou bezpečnostnou záplatou a v zadnej stene má byť umiestnený špičkový 23 MPx hlavný fotoaparát. Zaujať nás dokázali aj tenké rámiky okolo displeja, ktoré konečne vyzerajú k svetu. Predstavenie na MWC 2017 je teda takmer potvrdenou záležitosťou, no predsa len si musíme ešte zopár týždňov počkať na podrobnejšie informácie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom