banner-redmi-4aSpoločnosť Sony pravdepodobne v blízkej dobe predstaví nástupcu cenovo dostupného modelu Xperia XA. Dostali sa k nám totiž prvé informácie a tiež možný vzhľad smartfónu

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Dizajn sa dočkal zopár úprav a podľa fotografií bude vyzerať o niečo modernejšie. Vidieť môžeme mierne zahnuté bočné strany, z ktorých vytŕča klasické okrúhle zamykacie tlačidlo známe z iných Sony smartfónov, tlačidlá pre ovládanie hlasitosti a hardvérová spúšť pre fotoaparát. Prítomný je aj 3.5 mm audio jack, čo je veľmi vítané, pretože v množstve budúcoročných smartfónov bude tento tradičný prvok chýbať.

Sony Xperia XA Single SIM môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zdroj fotografií: CNET

Zo špecifikácií zatiaľ nepoznáme takmer nič, až na 5-palcový displej, rozmery 145 x 66.8 x 7.99 mm a reverzibilný USB port typu-C. To je nateraz všetko a na ďalšie informácie si budeme musieť určite zopár týždňov počkať. Páči sa vám tento dizajn Xperia XA novej generácie?

TIP: Koncept Sony Xperie Edge ukazuje ďalšieho bezrámikového krásavca od japonských samurajov

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.