Ani taký veľký hráč ako Sony si tento rok nenechá ujsť výstavu MWC v Barcelone. Tam podľa doterajších správ predstaví až niekoľko svojich noviniek. O nich zatiaľ nie je dostupných veľa informácií, no teraz sa na verejnosť dostali reálne fotografie, ktoré môžu predstavovať modely z očakávanej výstavy. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Spoločnosť zatiaľ neprezradila, aké zariadenia od nej na MWC 2017 môžeme presne očakávať. Dá sa však predpokladať, že pôjde o nové smartfóny línie Xperia. Doterajšie informácie hovoria až o niekoľkých modeloch, ktoré si môžu zastúpenie nájsť od nižšej až po prémiovú triedu. Nasledujúce reálne fotografie zobrazujú niekoľko noviniek z dielne Sony. Práve tie by sme mali vidieť 27. februára. Podľa správ priamo z Číny je jeden z týchto smartfónov vybavený 4 GB operačnou RAM pamäťou.

Sonyzdroj fotografie: PhoneArena

Jeho výbavu na prednej strane dopĺňa selfie fotoaparát s vlastnou LED diódou. Pokiaľ by boli doterajšie informácie správne, tak od Sony môžeme na výstave očakávať aj model so 4K displejom a ďalší zas prinesie QHD rozlíšenie. Práve model so 4K displejom by mal byť nástupcom Xperie Z5 Premium. Oba tieto modely sú pravdepodobne zachytené v popredí na jednej z fotografií.

zdroj fotografie: PhoneArena

Nenechaj si ujsť
Nástupca Sony Xperie Z5 sa ukáže na MWC 2017. Verejnosť ho však neuvidí

Bohužiaľ, zachytené snímky neponúkajú detailné zábery na jednotlivé novinky a zatiaľ nebola potvrdená ani ich autenticita. Zdá sa však, že výrobca ostane aj naďalej verný svojim hrubým rámikom displeja na vrchnej a spodnej strane. Informácie ohľadne noviniek z dielne Sony sú tak stále chabé, a preto neostáva nič iné, ako čakať až do oficiálneho odhalenia.

Sonyzdroj fotografie: PhoneArena

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
56%
Neznášam to
11%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]
 • Flea

  Dalsie prepadaky

 • Spout

  tie Xperie su coraz skaredsie, skoda…

 • lukino86

  grc ach sony už nevie nič krajšie spraviť… aspoň trocha hrany zaoblit a hotovo

 • peterpan

  totalny otras a grc, na to sa ine neda ani povedat a navyse este totalne predrazeny grc, cize neviem kto si to vobec dnes kupi.. co sa tyka noviniek skoro kazdy pojde do novych samsungov S8 ci huawei P10 triedy ci novej nokie 8, xiaomi Mi6 prip este htc 11