Ani taký veľký hráč ako Sony si tento rok nenechá ujsť výstavu MWC v Barcelone. Tam podľa doterajších správ predstaví až niekoľko svojich noviniek. O nich zatiaľ nie je dostupných veľa informácií, no teraz sa na verejnosť dostali reálne fotografie, ktoré môžu predstavovať modely z očakávanej výstavy. 

Spoločnosť zatiaľ neprezradila, aké zariadenia od nej na MWC 2017 môžeme presne očakávať. Dá sa však predpokladať, že pôjde o nové smartfóny línie Xperia. Doterajšie informácie hovoria až o niekoľkých modeloch, ktoré si môžu zastúpenie nájsť od nižšej až po prémiovú triedu. Nasledujúce reálne fotografie zobrazujú niekoľko noviniek z dielne Sony. Práve tie by sme mali vidieť 27. februára. Podľa správ priamo z Číny je jeden z týchto smartfónov vybavený 4 GB operačnou RAM pamäťou.

Sonyzdroj fotografie: PhoneArena

Jeho výbavu na prednej strane dopĺňa selfie fotoaparát s vlastnou LED diódou. Pokiaľ by boli doterajšie informácie správne, tak od Sony môžeme na výstave očakávať aj model so 4K displejom a ďalší zas prinesie QHD rozlíšenie. Práve model so 4K displejom by mal byť nástupcom Xperie Z5 Premium. Oba tieto modely sú pravdepodobne zachytené v popredí na jednej z fotografií.

zdroj fotografie: PhoneArena

Nenechaj si ujsť
Nástupca Sony Xperie Z5 sa ukáže na MWC 2017. Verejnosť ho však neuvidí

Bohužiaľ, zachytené snímky neponúkajú detailné zábery na jednotlivé novinky a zatiaľ nebola potvrdená ani ich autenticita. Zdá sa však, že výrobca ostane aj naďalej verný svojim hrubým rámikom displeja na vrchnej a spodnej strane. Informácie ohľadne noviniek z dielne Sony sú tak stále chabé, a preto neostáva nič iné, ako čakať až do oficiálneho odhalenia.

Sonyzdroj fotografie: PhoneArena

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom