Niekoľko rokov očakávané RPG od tvorcov Zaklínača sa dočkalo ďalšieho preloženia. Štúdio CD Projekt Red uverejnilo na oficiálnom Twitteri otvorený list fanúšikom, ktorým adresuje ospravedlnenie za ďalšie preloženie Cyberpunk 2077.

Fanúšikovia veľkolepých RPG, ktorí si potrpia na príbehom poháňané univerzum si budú musieť počkať do 19. novembra. Uverejnený oznam je písaný v mene zakladateľa Marcina Iwińskiho a riaditeľa štúdia, Adama Badowského.

,,Tí z vás, ktorí sú oboznámení s tým, ako robíme hry, vedia, že nedodáme niečo, čo nie je pripravené. Pripravené vtedy, keď je to dokončené nie je len prázdna fráza, ktorú bezvýznamne omieľame, ale je to niečo, čím žijeme.

Je nám jasné, že takéto rozhodnutie nás bude stáť veľkú časť vašej dôvery. Verte nám, je to jedno z najťažších rozhodnutí, aké môže herný vývojár urobiť. Za tým, že ide o správne rozhodnutie, si stojíme, no aj tak sa vám hlboko ospravedlňujeme.

V čase písania týchto riadkov je Cyberpunk 2077 plnohodnotne dokončený. S tak obrovským svetom, akým je Night City si musíme dať pozor na všetky detaily, vybalansovať herné mechaniky a opraviť množstvo chýb. Veľký herný svet predstavuje veľký počet drobností, ktoré sa musia dotiahnuť do dokonalosti a my vás žiadame o dodatočný čas práve na to.“

Koniec listu potvrdzuje, že preview kópie hry sa dostanú do redakcií ešte tento týždeň. Ich embargo tak padá 25. júna, teda okamžite po udalosti Night City Wire.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom