Firma iBuygou, ktorá je známa predajom čínskych smartfónov značiek ako Xiaomi, Meizu, OnePlus a ďalších, dnes oznámila oficiálnu spoluprácu so slovenským e-shopom SmartZero.sk.

[/blockquote]

Internetový obchod iBuygou je na trhu od roku 2006 a patrí medzi najväčších exportérov práve spomínaných čínskych smartfónov. Vybudované meno a pozitívne ohlasy zákazníkov primäli túto úspešnú firmu expandovať aj do Európy.

smartzero_ponuka
Na slovenskom trhu teda pribudlo niečo nové, dostupnejšie, bezkonkurenčne lacnejšie a hlavne jednoducho sprostredkovateľné zákazníkovi. Prednosťami novo vzniknutého e-shopu SmartZero.sk sa stáva extrémne rýchla dodacia doba, ktorá sa pohybuje od 2-5 dní, skúsení predajcovia, ktorí sú vám ochotne k dispozícii, profesionálny servis v neďalekom Česku a mnoho iných služieb. SmartZero.sk sa dodnes zameriaval len na slovenský trh, no odteraz budú predávané produkty odosielať aj do iných európskych krajín ako Česko, Poľsko, Rakúsko a Maďarsko. So SmartZero sa tak stal európsky distribútor najznámejších čínskych smartfónov a iných zariadení, ktoré nájdete v ich ponuke.

„Sme veľmi radi, že môžeme oznámiť SmartZero ako nášho oficiálneho partnera a distribútora iBuygou.“

prehlásila hovorkyňa Snow Shaw, s ktorou prebiehal dohovor o platnej partnerskej zmluve.

Veľkou výhodou e-shopu SmartZero.sk tiež je, že ich ceny sú momentálne najnižšie na Slovensku. Podľa ich vyjadrenia budú ceny dokonca nižšie ako ceny na iBuygou.com. Rozdiel spoznáte najmä pri Xiaomi smartfónoch.

Ako ste si už možno všimli, oba e-shopy, SmartZero.sk aj iBuygou.com, sú našimi partnermi a je to pre nás veľká česť.

Zdroj: Tlačová správa Smartzero

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP