SmartZero.sk sa stáva oficiálnym distribútorom iBuygou.com, ceny budú najnižšie na Slovensku!

Firma iBuygou, ktorá je známa predajom čínskych smartfónov značiek ako Xiaomi, Meizu, OnePlus a ďalších, dnes oznámila oficiálnu spoluprácu so slovenským e-shopom SmartZero.sk.

[/blockquote]

Internetový obchod iBuygou je na trhu od roku 2006 a patrí medzi najväčších exportérov práve spomínaných čínskych smartfónov. Vybudované meno a pozitívne ohlasy zákazníkov primäli túto úspešnú firmu expandovať aj do Európy.

smartzero_ponuka
Na slovenskom trhu teda pribudlo niečo nové, dostupnejšie, bezkonkurenčne lacnejšie a hlavne jednoducho sprostredkovateľné zákazníkovi. Prednosťami novo vzniknutého e-shopu SmartZero.sk sa stáva extrémne rýchla dodacia doba, ktorá sa pohybuje od 2-5 dní, skúsení predajcovia, ktorí sú vám ochotne k dispozícii, profesionálny servis v neďalekom Česku a mnoho iných služieb. SmartZero.sk sa dodnes zameriaval len na slovenský trh, no odteraz budú predávané produkty odosielať aj do iných európskych krajín ako Česko, Poľsko, Rakúsko a Maďarsko. So SmartZero sa tak stal európsky distribútor najznámejších čínskych smartfónov a iných zariadení, ktoré nájdete v ich ponuke.

„Sme veľmi radi, že môžeme oznámiť SmartZero ako nášho oficiálneho partnera a distribútora iBuygou.“

prehlásila hovorkyňa Snow Shaw, s ktorou prebiehal dohovor o platnej partnerskej zmluve.

Veľkou výhodou e-shopu SmartZero.sk tiež je, že ich ceny sú momentálne najnižšie na Slovensku. Podľa ich vyjadrenia budú ceny dokonca nižšie ako ceny na iBuygou.com. Rozdiel spoznáte najmä pri Xiaomi smartfónoch.

Ako ste si už možno všimli, oba e-shopy, SmartZero.sk aj iBuygou.com, sú našimi partnermi a je to pre nás veľká česť.

Zdroj: Tlačová správa Smartzero

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]
 • Matúš

  Paráda, kedy sa začne s predajom? :-)

  • SmartZero

   už sa začalo :)

 • stefan

  ceny su stale o dost vyssie ako na cinskych eshopoch :( o cca 30-40e niekde aj viac co som si vsimol.. mohli by este kus polavit z tych cien.. aj ked dphcka asi nepusti.. a mohli by predavat aj lenovo ci asus taky zenfone 2 ci lenovo K3 note co u nas nedostat by som si rad kupil..

  • Emil

   Ako môžeš porovnávať čínske eshopy zo slovenskymi ? :D co sem ten tovar teleportuju a dan si vycucaju z prstu ? :D